باران کود
خانه / کود آهن کلات / عمده فروشی کود کلات آهن اسپانیا

عمده فروشی کود کلات آهن اسپانیا

عمده فروشی کود کلات آهن با کیفیت عالی جهت باروری و بهبود کیفیت میوه ها، انواع کود اسپانی را با قیمت مناسب و مقرون به صرفه عرضه می نماید.

کود کلات آهن حاوی مواد معدنی و فلزی است که برای رشد گیاه و تقویت آن کاربرد دارد. این نوع کود امروزه از کشورهای متعددی از جمله اسپانیا به کشور ما وارد می گردند. کود کلات آهن با تغذیه ی خاک و غنی سازی آن از لحاظ عناصر فلزی مختلف منجر به بهبود و کیفیت باغداری می گردد. همچنین گفتنی است کود کلات آهن اسپانیا هم اینک از طریق همین سایت اینترنتی به صورت عمده به فروش می رسد.

عمده فروشی کود کلات آهن

کاربردهای کود کلات آهن

 1. افزایش چشمگیر عمل فتوسنتز در گیاه
 2. رشد بهتر و طراوت میوه
 3. افزایش مواد غنی خاک
 4. جلوگیری از ریزش و هدر رفت محصولات
 5. پیشگیری و درمان زدی گیاهان
 6. مدیریت باروری و ثمر دهی خاک
 7. بهبود کشاورزی، باغداری و مزرعه داری
 8. درمان فقر آهن خاک
 9. کمک به تنفس گیاه
 10. رساندن عنصر مهم جهت سنتز پروتئین، به خصوص پروتئین های همراه کلروفیل و گزانتوفیل
 11. کاتالیست برای سنتز کلروفیل
 12. بهبود عملکرد بسیاری از آنزیم ها توسط جذب آهن

عمده فروشی کود کلات آهن

انواع کود کلات آهن

کود کلات آهن انواع مختلفی دارد که مکانیزم عملکرد به خصوصی دارند. عمده فروشی کود کلات آهن انواع این محصول را که در ذیر نام برده شده ارائه می دهد.

 • کود کلات آهن EDTA
 • کود کلات آهن DTPA
 • کود کلات آهن EDDHA

عمده فروشی کود کلات آهن

عناصر فلزی از جمله آهن به عنوان ضرورت تغذیه ی خاک بر شمرده می شوند. همان طور که مستحضر هستید امروزه اغلب از کودهای شیمیایی جهت درمان فقر آهن خاک استفاده می کنند. لذا عمده فروشی کود کلات آهن بهترین قیمت این محصول را ارائه می دهد.

عمده فروشی کود کلات آهن

کود کلات آهن اسپانیا

با وجود افزایش انواع کود وارداتی، شاهد کثرت تقاضای کود کلات آهن هستیم. چرا که کلات آهن موجب بهبود باروری و ثمر دهی باغات و مزارع می گردد. کشور اسپانیا از جمله کشوره هایی است که کود کلات آهن را به شکل عمده تولید نموده و به سایر کشورها نیز صادر می نماید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
زهرا زارع
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129286290
آدرس کانال: bazarekood@
پست الکترونیکی: Zare.compost@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید کود کلات اهن / بازار بزرگ فروش انواع کود در ایران

کود کلات آهن، یکی از بهترین منابع برای تأمین آهن مورد نیاز در گیاهان می باشد. این کود باعث می شود تا جبران کم بود آهن در گیاه صورت گیرد. کود کلات آهن عنصر غذایی در کشت زارها و باغ ها به ویژه باغ های پسته است. خواص کود کلات آهن بسیار می باشد. در این جا به چند نمونه از این خواص اشاره می نماییم:افزایش میوهافزایش سطح برگ گیاهتسریع ریشه زایی گیاهان و درختانقابلیت جذب و مصرف هم از طریق خاک و هم از طریق برگافزایش تعداد پنجه های بوتهافزایش مقاومت گیاهان در برابر سرماکاهش ریش میوه و گلفاقد هورمون کود کلات آهن عناصر دیگری نیز مانند گوگرد، منگنز و روی را دارا می باشد. این کود در اسیدی ترین تا قلیایی ترین محیط ها و خاک ها کاربرد زیادی دارد. خرید کود کلات اهن از فروشگاه هایی که گل و گیاه به فروش می رسانند مقدور می باشد. این کود را باید طی دستورالعمل های خاص مورد استفاده قرار داد. در این زمینه بهتر است با متخصصین مشورت شود. آن ها می توانند بهترین راهنما ها برای استفاده از کود کلات آهن باشند. همچنین شما می توانید کود مایع کلات آهن را نیز تهیه کنید که خواص خاص خود را دارا می باشد.