باران کود
خانه / کود npk / فروشگاه آنلاین کود NPK خارجی پتاس بالا

فروشگاه آنلاین کود NPK خارجی پتاس بالا

کود NPK پتاس بالا را جهت افزایش گل دهی و باردهی استفاده می کنند. کود NPK خارجی که دارای پتاس بالا باشد را می توانید از فروشگاه های آنلاین معتبر خریداری کنید.

کود NPK پتاس بالا یکی از پرمصرف ترین نوع کودها برای افزایش رشد گیاهان و باردهی درختان استفاده می شود. این کود برای تمامی محصولات زراعی و باغی هم در زمان رشد و هم در زمان میوه دهی استفاده می شود. چنانچه از این کود در هنگام گلدهی گیاه استفاده شود باعث ماندگاری گل می شود و اگر در زمان میوه دهی درختان استفاده شود باعث شیرین تر شدن میوه  ها می شود. همچنین این کود گیاهان و درختان را در مقابل آفات و سرما محافظت می کند.

کود NPK پتاس بالا

کود NPK پتاس بالا

کود NPK یا کود کامل به کودی گفته می شود که حاوی ازت، فسفر و پتاس به مقدار مناسب باشد. اگر در کود NPK میزان پتاس آن نسبت به سایر مواد دیگر آن بیشتر باشد به آن کود NPK پتاس بالا گفته می شود.

کود NPK پتاس بالا

کود پتاس بالا

از آنجایی که پتاس بالا باعث افزایش مقاومت گیاه در برابر بیماری ها و سرما می شود از این رو میزان پتاس را در کود افزایش می دهند. اکنون به معرفی ویژگی های کود پتاس بالا می پردازیم:

  • متعادل کردن تاثیر شدت نور
  • خنثی سازی اسید های آلی
  • فعال کردن آنزیم های مختلف
  • افزایش مقاومت گیاه در مقابل کم آبی
  • نقش داشتن در فتوسنتز گیاهان و افزایش فتوسنتز
  • نقش داشتن در سوخت و ساز کربوهیدرات ها
  • و . . .

کود NPK پتاس بالا

خرید کود NPK خارجی پتاس بالا

با توجه به مزیت های زیادی که این کود دارد بسیار مورد توجه باغداران و کشاورزان قرار گرفته است. اما امروزه بسیاری از افراد به علت کاهش هزینه های اضافی، امکان دسترسی آسان، مشاهده محصول و خرید در قالب و شکل دلخواه به جای خرید حضوری تمایل زیادی به خرید اینترنتی دارند. از این رو می توان از طریق فروشگاه های آنلاین معتبر که زیر مجموعه شرکت باران کود هستند، کود NPK پتاس بالا خارجی وارد شده به بازار ایران را تهییه نمایید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
زهرا زارع
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129286290
آدرس کانال: bazarekood@
پست الکترونیکی: Zare.compost@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت کود کامل پودری npk در بازار آنلاین کشاورزی

قیمت کود کامل پودری نسبت به باقی کود ها بالاتر است. کود کامل npk پودری …