باران کود
خانه / کود آهن / قیمت خرید کود آهن سکوسترن ارزان و با صرفه

قیمت خرید کود آهن سکوسترن ارزان و با صرفه

قیمت کود آهن سکوسترن را می توانید در فروشگاه های آنلاین مشاهده و با سایر محصولات مشابه مقایسه کنید. برای خرید کود آهن سکوسترن ارزان و با صرفه می توانید به سایت های اینترنتی معتبر مراجعه کنید.

کود آهن سکوسترن

آهن یکی از ریزمغذی های ضروری و مهم برای گیاهان می باشد. کمبود آهن در خاک اثرات زیان باری را برای گیاهان، محصولات کشاورزی و باغی دارد. زرد شدن برگ ها به ویژه در بین گلبرگ های جوان یکی از بارزترین علایم کمبود آهن در خاک می باشد.

کود آهن سکوسترن

کود آهن سکوسترن

سکسترون حاوی ۶% آهن به صورت کلات است. مزیت مهمی که در  سکسترون آهن وجود دارد این است که می تواند با سایر کودهای خشک و مایع مخلوط کرد. این کود حتی در نامساعدترین خاک ها نیز توسط گیاه جذب می شود. بهترین کود آهن برای کودهای ایران کود آهن سکوسترن می باشد. باتوجه به مزیت های بسیاری که  این کود دارد خرید این کود به کشاورزان، باغداران و حتی کسانی که در منزل خود گیاهان زینتی دارند توصیه می شود.

کود آهن سکوسترن

خرید کود آهن سکوسترن

با توجه به نوع بسته بندی و سایر عوامل دیگر قیمت کود آهن سکوسترن در سایت های مختلف متفاوت می باشد. اگرچه آهن در ساخت کلروفیل نقشی ندارد ولی نقش مهمی در سنتز آن عنصر دارد. در ادامه به برخی از مزیت های استفاده از کود آهن سکوسترون اشاره شده است:

 • PH آب را کاهش می دهد.
 • قابل استفاده در تمام فصل های سال
 • قابل استفاده برای تمام گیاهان زینتی و باغی
 • رفع زردی برگ ها
 • افزایش رشد و استحکام گیاه در برابر سرما
 • افزایش سطح برگ گیاهان
 • افزایش میوه دهی و گل دهی
 • تاثیر گذار در تشکیل پروتئین های خاص
 • پایداری و عملکرد بالا در خاک های قلیایی
 • قابلیت جذب به صورت دو ظرفیتی و کلیت
 • و . . .

کود آهن سکوسترن

قیمت کود آهن سکوسترن

اگر به دنبال قیمت کود آهن سکوسترن هستید می توانید در سایت های اینترنتی معتبر قیمت این کود را مشاهده و با سایر محصولات مشابه مقایسه کنید و سپس آن را با قیمتی ارزان و به صرفه و بدون واسطه خریداری کنید. امروزه خرید اینترنتی به دلیل حذف هزینه های اضافی و راحتی خرید از محبوبیت بسیار بالایی برخوردار است.

کود آهن سکوسترن

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
زهرا زارع
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129286290
آدرس کانال: bazarekood@
پست الکترونیکی: Zare.compost@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید کود کلات اهن / بازار بزرگ فروش انواع کود در ایران

کود کلات آهن، یکی از بهترین منابع برای تأمین آهن مورد نیاز در گیاهان می باشد. این کود باعث می شود تا جبران کم بود آهن در گیاه صورت گیرد. کود کلات آهن عنصر غذایی در کشت زارها و باغ ها به ویژه باغ های پسته است. خواص کود کلات آهن بسیار می باشد. در این جا به چند نمونه از این خواص اشاره می نماییم:افزایش میوهافزایش سطح برگ گیاهتسریع ریشه زایی گیاهان و درختانقابلیت جذب و مصرف هم از طریق خاک و هم از طریق برگافزایش تعداد پنجه های بوتهافزایش مقاومت گیاهان در برابر سرماکاهش ریش میوه و گلفاقد هورمون کود کلات آهن عناصر دیگری نیز مانند گوگرد، منگنز و روی را دارا می باشد. این کود در اسیدی ترین تا قلیایی ترین محیط ها و خاک ها کاربرد زیادی دارد. خرید کود کلات اهن از فروشگاه هایی که گل و گیاه به فروش می رسانند مقدور می باشد. این کود را باید طی دستورالعمل های خاص مورد استفاده قرار داد. در این زمینه بهتر است با متخصصین مشورت شود. آن ها می توانند بهترین راهنما ها برای استفاده از کود کلات آهن باشند. همچنین شما می توانید کود مایع کلات آهن را نیز تهیه کنید که خواص خاص خود را دارا می باشد.