باران کود
خانه / اسید هیومیک پودری / فروش کود اسید هیومیک پودری

فروش کود اسید هیومیک پودری

فروش عمده کود هیومیک اسید پودری قیمت مناسب توسط مراکزی که عرضه کننده انواع کود های طبیعی و شیمیایی هستند، صورت می گیرد. در ابتدا ممکن است این سوال پیش آید که کود اسید هیومیک چه نوع کودی است؟ در پاسخ باید گفت که این کود نوعی کود آلی یا ارگانیک است که دارای مولکول هایی با زنجیره بلند می باشد. رنگ این کود قهوه ای است و نوعی کود سنگین به شمار می رود. کود اسید هیومیک پودری با تاثیرات شگفت انگیزی که بر فرایند رشد گیاه می گذارد، به عنوان تاثیر گذارترین انواع کود در رشد و گسترش تولید انواع محصولات زراعی و باغی شناخته می شود. علاوه بر کود های آلی یا ارگانیک این مواد به انواع شیمیایی نیز تقسیم بندی می شوند که کارکرد و ویژگی های خاص خود را دارند و اثر گذاری آنها بر روی خاک با نوع کود های آلی متفاوت است.

فروش کود اسید هیومیک پودری

مرکز تولید کود هیومیک اسید در ایران

مرکز تولید کود هیومیک اسید در ایرانروش تولید انواع کود سبب شده است تا با کمترین آسیب برای رشد گیاه و همچنین خاک همراه باشند و استفاده از آنها به همین دلیل با گذشت زمان با افزایش بیشتری روبه رو بوده است. کود های ارگانیک مانند هیومیک اسید منشاء طبیعی دارند و سازگاری بیشتری با خاک و محیط اطراف آن دارند.

امروزه در بسیاری از روش های نوین کشت محصولات کشاورزی، استفاده از این ترکیبات با ارزش افزوده زیاد و صرفه جویی اقتصادی همراه شده است. فضولات حیوانات اهلی بخش قابل توجهی از این محصولات را تشکیل می دهند و خط تولید کود مرغی به همین منظور در بسیاری از مناطق صورت می گیرد. 

امروزه از کود هیومیک جهت تقویت گیاهان و افزایش میزان باردهی محصولات با اصول مقاوم سازی گیاه و تسهیل فرایند تعریق استفاده می شود. گفتنی است، مصرف کود اسید هیومیک پودری فواید و مزایای بسیار زیادی دارد که کشاورزان و باغداران را به مصرف این محصول ترغیب می نماید.

از آن جا که اسید هیومیک نوعی کود آلی به شمار می رود، تولید آن به شکل طبیعی در خاک صورت می گیرد. در اثر مرگ حیوانات و گیاهان بقایای بدن آنها در خاک باقی می ماند و مورد تغذیه سایر جانداران قرار می گیرند. این کود پس از استخراج از منابع آن توسط شرکت های مختلف برای توزیع بین مراکز مختلف بسته بندی شده و به فروش می رسد. 

همان طور که ذکر شد، عمده مصرف این کود ها در بخش پرورش و تولید محصولات مختلف کشاورزی است که افزودن آن به خاک موجب تقویت خاک و در نتیجه رشد بیشتر گیاهان می شود.

بازار فروش انواع کود های شیمیایی

بازار فروش انواع کود های شیمیاییفروش کود هیومیک به عنوان نوعی کود طبیعی و همچنین انواع کود های شیمایی در بازار های فروش صورت می گیرد. فروشگاه های زیادی در سطح شهر های مختلف هستند که تولیدات شرکت های مختلف را به فروش می رسانند.

کود های شیمیایی نیز همان طور که از عنوان شان پیداست نوعی کود با ترکیب مواد شیمیایی می باشند که از انواع کود های غیر آلی به شمار می روند. مهمترین نکته در زمینه استفاده از این عناصر، مقدار مصرف و همچنین زمان مصرف آن می باشد که از اهمیت خاصی برخوردار است. 

بسیاری از فروشندگان کود در بازار می توانند راهنمائی های لازم را در این مواد به کشاورزان و خریداران متذکر شوند که رعایت آنها می تواند تولید محصولی بهینه و با بهترین کیفیت ممکن را به همراه داشته باشد.

کارخانه تولید کود شیمیایی زمینه خرید اینترنتی کود را نیز فراهم نموده است و اینترنت به عنوان نوعی بازار فروش می تواند مورد مراجعه از سوی متقاضیان آن قرار گیرد.

مقادیر انواع کود در بازار به صورت فله و بسته بندی در کیسه هایی با اوزان مختلف، متفاوت است و بر همین اساس قیمت آنها نیز یکسان نمی باشد.

مشخصات کود شیمیایی اسید هیومیک

مشخصات کود شیمیایی اسید هیومیککود اسید هیومیک، کودی است که در اثر مرگ جانوران و حیوانات در خاک تولید می شود. موجوداتی مانند کرم خاکی و باکتری ها یا قارچ ها بقایایی باقی مانده از اجساد این جانوران را مورد مصرف قرار می دهند.

پس از طی مدت زمان زیادی و گذشت سال ها این مواد تجزیه شده و به ماده ای به نام هوموس تبدیل می شوند. هوموس ها موادی بسیار مقاوم هستند که اسید هیومیک یکی از اجزای تشکیل دهنده آنها به شمار می رود. دو عنصر دیگر عبارتند از:

 • اسید فولویک
 • هیومین

ارزش غذایی هوموس برای خاک بسیار زیاد است، ته نشست های باقی مانده به مرور زمان ارزش تغذیه ای و مواد موجود در این کود ها را افزایش داده و اثر گذاری آنها را دو چندان می نمایند.
خاک ها بر اثر عوامل طبیعی و زمین شناختی به مرور زمان فرسوده شده و به همین مواد غذایی خود را از دست می دهند که به همین دلیل با افزودن کود به آنها می توان ارزش خاک را افزایش داد.

کاربردهای مهم کود اسید هیومیک

کاربردهای مهم کود اسید هیومیکاسید هیومیک به دو شکل مایع و جامد تولید می شود. هیومیک اسید مایع در قوطی هایی با ظرفیت مشخص و با اوزان متفاوت به بازار عرضه می شود و نوع جامد آن به صورت پودری یا دیگر اشکال به فروش می رسد.

استفاده از منابع آلی در طول دوران کشاورزی روشی معمول برای افزایش میزان باروری خاک بوده است. کاربرد های این مواد بسیار زیاد است که بخشی از آنها عبارت است از:

 • افزایش جوانه زنی گیاه
 • افزایش رشد ریشه
 • از بین بردن مواد سمی خاک
 • تنظیم پ هاش خاک
 • بهیوده دهنده وضعیت کلی خاک
 • افزایش مواد مغذی خاک
 • مقاوم سازی گیاه در برابر بیماری های مختلف
 • موثر در میزان جذب آهن

شرکت های تولید کننده محصول خود را با برند و مارک مشخص در بازار توزیع می نمایند. در فصل کاشت گیاهان مختلف معمولا فروش و تقاضا برای این محصولات بیشتر است.

کاربرد این تولیدات بر هر زمین و هر محصول کشاورزی متفاوت است و از این رو نمی توان دستور خاصی را برای کاربرد همه آنها در نظر گرفت. کارشناسان و مهندسین کشاورزی که در این زمینه آموزش های لازم را دیده اند می توانند بهترین مشاور جهت استفاده درست از کود ها در نظر گرفته شوند.

به طور معمول این افراد از محل بازدید نموده و پس از آن در مورد مقدار، شیوه مصرف و همچنین زمان مناسب برای استفاده از این کود ها مشاوره های لازم را ارائه نمایند.

روش تشخیص هیومیک اسید اصل

روش تشخیص هیومیک اسید اصلهیومیک اسید توسط شرکت های مختلف داخلی و خارجی تولید می شود که هیومیک اسید آمریکایی نوعی محصول خارجی از این دست به شمار می رود. محصولات مختلف مرتبط با اسید ها و کود های کشاورزی در بازار زیاد هستند و ممکن است شرایط تولید هر کدام با یکدیگر متفاوت باشد.

برخی از این تولیدات از کیفیت لازم برخوردار نمی باشند و به همین دلیل خریداران قبل از خرید لازم است تا از منبعی که این کالا را تهیه می کنند اطمینان حاصل نمایند. از این رو شرکت های برتر که تولیدات آنها از نظر کیفیت مورد تایید مراکز و همچنین کارشناسان کشاورزی می باشد، بهترین منبع برای خرید این کود ها به شمار می روند. 

عدم توجه به خرید کود مناسب موجب کاهش بازدهی مطلوب و مورد نظر شده و در نتیجه اثراتی که از آن انتظار می رود برآورده نخواهد شد.

انواع کود ها پس از طی اتمام فرایند تولید و بسته بندی، لازم است تا در آزمایشگاه کنترل کیفی از جهت ترکیبات موجود و همچنین کیفیت مطلوب مورد آزمایش و آنالیز قرار گیرند. پس از طی این مرحله و تایید توسط کارشناسان آزمایشگاه این محصول می تواند با کیفیت مورد نظر در بازار های مختلف توزیع و پخش شود.

اهمیت استفاده از کود اسید هیومیک

اهمیت استفاده از کود اسید هیومیکاستفاده مداوم از خاک در مدت زمان طولانی برای کشت محصولات مختلف، موجب کاهش کیفیت خاک شده و از ارزش آن خواهد کاست. فعالیت های انسانی از یک طرف و عوامل فرسایشی در دراز مدت اثرات نامطلوبی بر خاک بر جای می گذارد که به همین دلیل استفاده از کود های مختلف مانند کود هیومیک اجتناب ناپذیر است.

کود ها با توجه به عملکردی که دارند موجب تقویت خاک شده و عناصر مفید آن را جهت رشد بهتر گیاهان افزایش می دهند. این کود ها باعث بازگشت مواد آلی به خاک شده و هوموس از دست رفته خاک را به آن بازمی گردانند. در واقع کود ها فرایند تولید هوموس را سرعت بخشیده و در بازه زمانی بسیار کوتاهتر عمل خود را انجام می دهند.

خاک های کشاورزی بدون داشتن مواد غذایی مناسب نمی توانند فعالیت های بیولوژیکی مناسبی داشته باشند و از این رو استفاده و به کار گیری این عناصر لازم و ضروی است. در واقع بدون استفاده موثر از کود هایی نظیر اسید هیومیک نمی توان انتظار مطلوبی از زمین و محصول کاشته شده در آن از جهت باردهی داشت.

لیست قیمت اسید هیومیک در بازار

لیست قیمت اسید هیومیک در بازارهمان طور که توضیح داده شد، اسید هیومیک به دو شکل پودری و مایع وجود دارد که قیمت هیومیک اسید مایع و قیمت کود ارگانیک هیومیک پودری با هم تفاوت دارند.

خرید اسید هیومیک در بازار با توجه به این تفاوت ها صورت می گیرد و تقاضا برای انواع آن متفاوت است. در صورت خرید نوع مایع آن، ظرف بسته بندی مهمترین عامل قیمت گذاری است که هر چه ظرفیت و گنجایش ظرف بیشتر باشد، قیمت آن نیز افزایش می یابد.

عامل مهم دیگر که در فرایند قیمت گذاری اسید هیومیک در بازار موثر است، شرکت تولید کننده است. برخی شرکت ها دارای سابقه ای دیرینه در تولید انواع کود های کشاورزی می باشند و کیفیت تولیدات آنها در بازار به اثبات رسیده است. به این ترتیب خرید و فروش اسید هیومیک تولید شده توسط این واحد ها در بازار نسبت به دیگر محصولات مشابه بیشتر است.

فروشگاه اینترنتی کو اسید هیومیک مایع

فروشگاه اینترنتی کو اسید هیومیک مایعفروش کود کامل اسید هیومیک مایع چه به صورت مایع و چه به شکل پودری در فروشگاه های اینترنتی نیز انجام می شود. این فروشگاه ها به مکانی معتبر جهت فروش انواع کود های آلی و شیمیایی تبدیل شده اند که از سوی بسیاری از افراد مورد مراجعه قرار می گیرند.

کود قیمت مناسب و کود پودری شیمیایی از جمله محصولاتی است که از طریق این مراکز قابل خریداری می باشند. افزون بر موارد فوق در این وب سایت ها امکانات و خدمات مختلفی به کاربران سایت ارائه می شود که به اختصار عبارتند از:

 • واحد مشاوره و سفارش آنلاین خرید کود غنی شده
 • ارائه اطلاعات فنی و پاسخگوئی به سوالات کاربران در این حوزه
 • معرفی اپلیکیشن های کاربردی 
 • آموزش و نوشته های تازه در این رشته
 • جدول پرسش و پاسخ کاربران سایت
 • آشنایی با مراحل مختلف تولید کود ارگانیک و کود شیمیایی
 • معرفی مراکز خرید کود پودری و نحوه استفاده از آن

در این فروشگاه ها همچنین شماره هایی جهت تماس با پشتیبان سایت یا تولید کننده قرار داده شده است که در صورت داشتن سوال در این زمینه می توان از طریق تماس تلفنی پاسخ و راهنمائی های لازم را در آن مورد دریافت نمود.

برخی از شرکت ها و فروشندگان کود نیز در شبکه های اجتماعی مجازی عضو هستند که از طریق عضویت در آنها می توان از آخرین اطلاعات و اخبار این حوزه مطلع شد.

توزیع عمده اسید هیومیک پودری خارجی

توزیع عمده اسید هیومیک پودری خارجیاسید هیومیک پودری علاوه بر نوع داخلی دارای محصول خارجی نیز می باشد که از طریق شرکت های وارد کننده در فروشگاه های سراسر کشور توزیع می شود. 

توزیع عمده این محصول را مراکز عمده فروشی در بازار بر عهده دارند. عمده فروشان کود های پودری خارجی با شرکت های وارد کننده این محصول در ارتباط هستند و حتی ممکن است خود در این امر نیز مشارکت داشته باشند. 

سرمایه زیاد را شاید بتوان مهمترین تفاوت توزیع عمده به شمار آورد که برای کالایی مانند اسید هیومیک نیز لازم و ضروری است. توزیع عمده می تواند به دو شکل انجام شود. نخست بازاریابان به محل مزارع مختلف کشاورزی مراجعه نموده و در مورد مزیت های این کود توضیحات لازم را به کشاورزان ارائه نمایند. در واقع این افراد باید بتوانند کشاورزان را در استفاده از این کود ها متقاعد سازند. 

پس از ثبت سفارش، عملیات ارسال کود به مکان های مختلف انجام می شود که تقاضا برای آن در طیف متنوعی صورت می گیرد.

نمایندگی فروش کود اسید هیومیک آمریکایی

نمایندگی فروش کود اسید هیومیک آمریکایی

هیومیک اسید ها قادرند به عناصر معدنی موجود در خاک بپیوندند و مواد اطراف ریشه را که از عناصر غیر قابل جذب می باشند، را جذب نمایند.
تعادل غذایی بافت گیاه و افزایش مقاومت خاک نسبت به شرایط محیطی مختلف مانند شوری، سرما و خشکی از فواید مهم استفاده از این کود ها می باشد. به این دلیل انواع کود تولید شده داخلی یا خارجی در بازار وجود دارد که هر کدام قیمت و کیفیت خاص خود را دارا می باشند.

یکی از مکان های خرید کود هیومیک آمریکایی نمایندگی های فروش آن می باشند. از آن جا که این کالا نوعی محصول خارجی است، بنابراین شرکت و کارخانه تولید کننده آن در داخل کشور واقع نشده است. به همین دلیل فروش آن در سایر نقاط جهان از طریق تاسیس دفاتر و نمایندگی های فروش انجام می  گیرد. 

به کار گیری یک سری راهکار ها از سوی نمایندگی ها می تواند تاثیر به سزایی در فرایند فروش داشته باشد که برخیز از این راهکار ها عبارتند از:

 • مدیریت
  زمان با استفاده از کوتاه ترین مسیر و کوتاه ترین موقعیت مکانی 
 • تلاش
  برای افزایش گستره شبکه پخش و توزیع
   
 • کنترل
  و مدیریت مسیر توزیع از طریق بازرسان
 • علاقه
  و اشتیاق به کار از سوی شرکت های پخش و نمایندگی های آنها
 • توجه
  به حقوق مشتری و رضایتمندی او به عنوان مهمترین هدف
 • نوآوری
  و خلاقیت در کار برای یافتن راه های جدید جهت پیشبرد بیشتر کار
 • استفاده
  از نظرات و تجربیات شرکت های موفق پخش و توزیع برتر

با اتخاذ سیاست های فوق می توان میزان فروش و معرفی محصول را به خریداران و متقاضیان افزایش داد و ارزش افزوده زیادی برای شرکت تولید کننده به ارمغان آورد.


سفارش عمده و جزئی انواع کود ارگانیک

سفارش عمده و جزئی انواع کود ارگانیککود های ارگانیک دارای مهمترین خصوصیتی هستند که بدان وسیله آنها را از سایر انواع مشابه خود متمایز می سازند. روش های تولید این کود ها سبب شده است تا با کمترین آسیب برای رشد گیاه و همچنین خاک همراه باشند و استفاده از آنها به همین دلیل با گذشت زمان افزایش بیشتری داشته است.

کود های ارگانیک منشاء طبیعی دارند و سازگاری بیشتری خاک و محیط اطراف آن ایجاد می کنند. به همین دلیل  و برای محیط زیست نیز فاقد هر گونه ضرر می باشند. 

امروزه در بسیاری از روش های نوین کشت محصولات کشاورزی، استفاده از این کود ها سبب شده است تا کیفیت خاک به نحو قابل توجهی افزایش یابد و با ارزش افزوده زیاد و صرفه جویی اقتصادی همراه باشد. 

فضولات حیوانات اهلی بخش قابل توجهی از این کود ها را تشکیل می دهند و خط تولید کود مرغی و همچنین صادرات کود مرغی به همین منظور صورت می گیرد. 

سفارش عمده و جزئی این کود ها به شرکت های تولید کننده توسط بسیاری از واحد های کشت گیاهان مختلف در یک پروسه زمانی مشخص طی رشد گیاه انجام می شود. زمان دقیق خرید و به کارگیری این کود ها را می توان از کارشناسان فروش کود مایع، کود ارگانیک و کود شیمیایی سوال نمود.

فرایند سفارش عمده با سفارش جزئی متفاوت است و سفارش جزئی مراحل بسیار ساده تری را در بر می گیرد که چندان زمان بر نیست. اما جهت سفارش عمده نیاز به بررسی بیشتر و مدیریت بهینه می باشد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
زهرا زارع
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129286290
آدرس کانال: bazarekood@
پست الکترونیکی: Zare.compost@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش کود هیومیک اسید ارزان و باصرفه

فروش کود هیومیک اسید باعث شده است، کشاورزان محصولات بیشتری با کیفیت بالاتری تولید کنند خرید به صورت عمده باعث ارزان تر شدن محصول می شود و می توان از این محصول ب