باران کود
خانه / کود مرغی پلیت شده / قیمت کود مرغی پلیت شده عمده

قیمت کود مرغی پلیت شده عمده

قیمت فروش عمده کود پلیت مرغی ارگانیک با توجه به آنالیز تولید، و انواع عناصر به کار رفته در آن توسط کارخانه مشخص می شود. در حال حاضر قیمت های کود مرغی پلیت شده در بازارهای مختلف خرید و فروش متفاوت می باشد و در برخی مواقع این نمونه از کود در بازار قیمت های بالایی را دارا می باشد. اگر در این راستا با کارخانه جات تولید این محصول تماس حاصل شود این امکان فراهم می شود تا بصورت عمده و قیمت مناسب خرید خود را انجام دهیم. امروزه در بازار محصولات کشاورزی شاهد نمونه های مختلفی از کودهای مرغی با قیمت‌های گوناگون هستیم.
قیمت کود مرغی پلیت شده عمده

مصارف کود در کشاورزی ایران

مصارف کود در کشاورزی ایرانتمام مواد مغذی موجود در مواد غذایی ما در اصل از خاک تهیه می شوند. برای ایجاد محصولات سالم پر از مواد مغذی، کشاورزان باید با خاک سالم کار کنند. خاک ها به طور طبیعی حاوی بسیاری از مواد مغذی مانند نیتروژن، فسفر، کلسیم و پتاسیم هستند.

این مواد مغذی باعث رشد گیاهان می شوند. هنگامی که مواد مغذی خاک با کمبود مواجه شوند، گیاهان از کمبود مواد مغذی رنج می برند و رشد آنها متوقف می شود. هنگامی که سطح مواد مغذی خیلی کم است، گیاه نمی تواند به درستی رشد کند و مواد غذایی لازم برای تغذیه جمعیت جهان را تولید کند.

پس از برداشت محصولات زراعی برای مصرف انسان، باید منابع طبیعی مواد مغذی موجود در خاک دوباره پر شود. به همین دلیل کشاورزان مواد مغذی را به خاکهای خود اضافه می کنند. مواد مغذی را می توان از منابع مختلفی تهیه کرد مواد آلی، کودهای شیمیایی و حتی توسط برخی گیاهان.

این کار باعث حفظ باروری خاک می شود، بنابراین کشاورز می تواند به رشد محصولات مغذی و محصولات سالم ادامه دهد. کشاورزان به کودها روی آورده اند زیرا این مواد حاوی مواد مغذی گیاهی مانند نیتروژن ، فسفر و پتاسیم هستند.

کودها به سادگی مواد مغذی گیاهی هستند که برای تکمیل عناصر موردنیاز موجود در خاک، در مزارع کشاورزی استفاده می شوند. کودها از ابتدای شروع کشاورزی مورد استفاده قرار گرفته است. مردم بومی آمریکا از کودهای خام مانند دفن ماهی های مرده در زمین های ذرت خود استفاده می کردند و کشاورزان ارگانیک از کودهای موجود در منابع طبیعی مانند کمپوست استفاده می کنند.

امروزه بیشتر كشاورزان از كودهایی استفاده می كنند كه به صورت معدنی وجود دارند و یا تولید می شوند. صرف نظر از منبع کود، همه گیاهان از فرم های معدنی کود در خاک استفاده می کنند. بعضي اوقات منبع نيتروژن مي تواند گياهاني به نام “ثابت کننده نيتروژن” باشد.

بسياري از کشاورزان از محصولات زراعي مانند سويا و يونجه (به نام حبوبات) استفاده مي کنند که مي توانند نيتروژن موجود در جو را به طور طبيعي از بين ببرند و آن را در خاک قرار دهند. استفاده از کود بسیار گران است و در صورت عدم استفاده صحیح می تواند به محیط زیست آسیب برساند. بنابراین قبل از اضافه کردن کود، کشاورزان نمونه آزمایش خاک را برای آزمایش پایه به آزمایشگاه می فرستند.

کشاورزان با آزمایش خاک خود می دانند که چه مواد مغذی  و چه مقدار برای خاک استفاده می شود. اگر کود به مقدار خیلی کم اضافه شود، محصولات زراعی به اندازه آنچه که باید تولید شود تولید نمی کنند. اگر بیش از حد اضافه شود، یا در زمان اشتباه افزوده گردند، مواد مغذی مزارع و آب های زیرزمینی را از بین می برند.

بنابراین، در حالی که کودها هدف مهمی را ارائه می دهند، کشاورزان باید مراقب باشند که در زمان مناسب از مقدار مناسب استفاده کنند تا از اثرات منفی احتمالی بر محیط زیست خودداری کنند.

انواع مختلف کود مرغی

انواع مختلف کود مرغیکود مرغی حاوی عناصر مغذی است که می تواند از تولید محصول پشتیبانی کند و خصوصیات فیزیکی و شیمیایی خاک را تقویت کند. کودهای مرغی همچنین ظرفیت نگه داشتن رطوبت خاک را افزایش داده و حرکت جانبی آب را بهبود می بخشد در نتیجه باعث بهبود راندمان آبیاری و کاهش خشکی عمومی خاک های شنی می شود.

کاربرد کود مرغی باعث افزایش حفظ خاک و جذب مواد مغذی گیاه می شود. این تعداد و تنوع میکروارگانیسم های خاک، به ویژه در شرایط شنی را افزایش می دهد. این اثر با افزایش آب و در دسترس بودن مواد مغذی و همچنین سرکوب سطح مضر نماتدهای انگلی، قارچ ها و باکتریها، باعث بهبود سلامت گیاهان می شود.

انواع کود کشاورزی یا کود مرغی در بازار کود کشاورزی و مرکز فروش کود یا نمایندگی فروش کود در ایران وجود دارد مانند:

 • کود بستر جوجه های گوشتی
 • کود نیمچه های تخمگذار یا مادر
 • کود مرغهای تخمگذار یا مادر در روش بستر
 • فضولات یا کود سیستم قفس
 • کود مرغی پلت
 • کود مرغی گرانول
 • کود مرغی پودری

انواع بسته بندی کود

انواع بسته بندی کودکودهای کشاورزی بیشتر به شکل گرانول، پودر و مایع تولید و بسته بندی می شوند. بسته بندی کردن هر یک از این مدل کودهای کشاورزی در کارخانه های مختلف انجام می شود. کود مرغی پلیت شده در کیسه های لمینت سه لایه با وزن های ۲۵ کیلو، و ۵۰ کیلویی بسته بندی می شوند و نمونه مایع آن در انواع گالنها در وزن های ۱۰، ۲۰ و ۴۰ لیتری به صورت وارداتی و نمونه تولید شده در ایران در سطل ۲۰ لیتری قرار دارد.

البته در ایران کود سولفات آمونیوم بشکل گرانوله در دو سایز و همچنین به حالت پودری سفید رنگ (با نام تجاری سولفامون) مطابق با آنالیز و با کیفیت بهتر از کریستال با محلولیت بالا و قابل پخش با کود پاش و جهت استفاده در باغات و مزارع و با قیمت مناسب در بسته بندی ۵۰ کیلوگرمی عرضه می شود.

آشنایی با کود مرغی پلیت شده

کود مرغی پلیت شده را می توان به عنوان یکی از بهترین و کاملترین غذاهای موجود در زمان بستر سازی خاک باغات یا مزارع معرفی کرد. به این دلیل که کودهای مرغی پلیت شده در انواع مختلف با دارا بودن تمامی عناصر مهم غذایی به گونه ای گیاه را تقویت می‌کند که تا میانه رشد کمبود عناصر در آنها مشاهده نشود.

فواید افزودن مواد آلی به خاک کاملاً مشخص است و یکی از اینها کود حیوانی است. علاوه بر این کود مرغی پلیت شده در صورت مقایسه با کودهای دیگر، مواد غذایی بالایی دارد.

بنابراین سؤال این است که اگر بین دو نوع کود مرغ مقایسه کنیم کدام یک از مواد مغذی غنی تر است، جوجه های گوشتی (مرغ گوشتی) یا کود مرغی مرغ تخم گذار؟ اگر مستقیماً به خاک یا بعد از کمپوست استفاده کنیم. جواب می تواند این باشد که قابلیت هضم مواد مغذی در پرندگان جوان نسبت به پرندگان بالغ کمتر است، بنابراین انتظار می رود مواد مغذی بیشتری در مدفوع گوشتی وجود داشته باشد.

نحوه خرید انواع کود مرغی

برای اطلاع از قیمت، نحوه خرید و چگونگی ارسال محصولات میتوان از طریق سایت های اینترنتی مختلف با مشاورین فروش ارتباط برقرار کرد. علاوه بر وجود انواع کود مرغی در بازار واقعی به قیمت مناسب، مشتریان این محصول می توانند با مراجعه به برخی سایتهای اینترنتی معتبر خرید خود را انجام دهند. برخی از سایتهای اینترنتی انواع مختلفی از محصول کود مرغی را ارائه می دهند.

طیف گسترده ای از گزینه های کود مرغی مانند کمپوست، کود و اسید هیومیک در این سایت ها در دسترس شما است. همچنین می توانید از بین پودر، گرانول و مایع بهترین گزینه را انتخاب نمایید. در برخی از این سایتهای اینترنتی تعداد قابل توجهی از تامین کنندگان کود مرغی وجود دارند که عمدتا در آسیا واقع شده اند. کشورها یا مناطق تأمین کننده برتر چین، هند و ژاپن هستند که به ترتیب ۹۹٪ ، ۱٪ و ۱٪ کود مرغ را تأمین می کنند.

محصولات کود مرغی در آفریقا ، آسیای جنوب شرقی و بازار داخلی محبوب ترین هستند. البته قابل ذکر است که فروش کود مرغی یا کود مرغی گوشتی از طریق خرید آنلاین کود امکان پذیر است و شما می توانید قیمت انواع کود و لیست قیمت کود را از سایتهای معتبر فروش این محصول بدست آورید.

تولید کننده انواع کود مرغی در ایران

تولید کننده انواع کود مرغی در ایرانامروزه تولید کنندگان زیادی در قسمت تولید انواع کود مرغی در شکل های مختلف در کشور ایران مشغول به فعالیت می باشند. کود حیوانی شامل موارد متنوعی می شود که در میان انواع این نوع از کود، کود مرغی (کود مرغی پلیت و کود مرغی گرانول)، از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد.

کود مرغی از نظر قیمت بسیار مقرون به صرفه بوده و به دلیل کیفیت بالایی که دارد میتواند منبع تغذیه بسیار مناسبی برای خاک کشاورزی باشد. کود مرغی (کود مرغی پلت و کود مرغی گرانول) از فضولات طیور (ادرار و مدفوع) در سالنهای مرغداری تشکیل شده و البته ارزش غذایی کود مرغی (کود مرغی پلیت و کود مرغی گرانول) به نوع تغذیه و جیره طیور بستگی دارد.

بیشترین کاربرد کود مرغی، در کشاورزی بوده و مقدار بسیار کمی از آن نیز در صنعت خوراک دام مورد استفاده قرار می گیرد. متاسفانه با وجود اهمیت و عملکرد بسیار مناسب کود مرغی (کود مرغی پلت و کود مرغی گرانول)، در کشاورزی و حاصلخیزی خاک و علی رغم استفاده بسیار زیاد کشورهای دیگر از این کود در صنعت کشاورزی خود، در ایران اکثرا کود مرغی  در محیط مرغداری ها فاسد و بلا استفاده باقی می ماند. تولید کود ارگانیک و بخصوص کود مرغی ارگانیک از تولیدات عمده کشور ایران می باشد.

مرکز فروش انواع کود در کشور

مرکز فروش انواع کود در کشورقیمت خرید و فروش انواع کود دغدغه بسیاری از خریداران کودهای شیمیایی و ارگانیک است. یکی از بهترین روش های خرید به صرفه و ارزان این کودها مراجعه به فروشگاه های اینترنتی است.

در فروشگاه های اینترنتی هزینه های جانبی خرید حضوری برای خریداران حذف می شود. ضمن اینکه در فروشگاه های اینترنتی برخی مواقع سال تخفیف های درصدی برای فروش کودهای شیمیایی و ارگانیک در نظر گرفته می شود.

عرضه عمده کود مرغی پلیتی، گرانوله و مایع

عرضه عمده کود مرغی پلیتی، گرانوله و مایعمشتریان انواع مختلف کود مرغی به شکل های پلیتی، گرانوله و مایع می توانند این محصول را به شکل عمده از بازار واقعی و یا برخی سایت های اینترنتی معتبر خریداری نمایند. انواع محصولات کشاورزی اعم از محصولات خوراکی گیاهی و محصولات غیر خوراکی، برای رشد و بهره برداری به عوامل یا بهتر است بگوییم به موادی نیاز دارند تا به کمک آن بتوانند از این مراحل عبور کرده و در نهایت محصولی مفید، تحویل کشاورزان و در آخر مصرف کنندگان داده شود.

اما برخی از موادی که جهت انجام امور کشاورزی به این منظور مورد استفاده قرار می گیرند، کود های ارگانیک هستند. کود در واقع یکی از منبع تغذیه اصلی برای رشد و پرورش انواع محصولات کشاورزی به شمار رفته که موجب تقویت و بهره وری بهتر محصول در طول مراحل تولید می شود.

لذا با توجه به کاربردهایی که از کود در فرآیند کشاورزی دیده می شود، تولید کنندگان این محصول کود های ارگانیگ را در انواع و اقسام مختلف تولید نموده و با این کار به افزایش تولیدات حاصله از کشاورزی کمک می کنند. برای تهیه و خرید این کود ها می توان به سراغ این مراکز که خدمات فروش را به نحو مطلوب به مشتریان عمده نیز عرضه می دارند رفت:

 • مراکز فروش حضوری محصولات شیمیایی و کشاورزی
 • مراکز فروش غیر حضوری محصولات کشاورزی

برخی از مراکز فروش که در زمینه فروش انواع کود های شیمیایی یا کشاورزی فعالیت می کنند، به منظور این که بتوانند خدمات فروش بهینه ای را عاید خریداران سازند، از سیستم فروش غیر حضوری نیز در کنار فروش حضوری بهره برده و به همین منظور نمایندگانی را در برخی از سایت های فروش معتبر به کار گمارده اند تا به صورت شبانه روزی پاسخگوی درخواست خرید مشتریان باشند.

لذا اگر قصد خرید این کود ها را دارید می توانید از این طریق اقدام نموده و از فروش ویژه انواع کود بهره مند گردید و آن ها را با قیمت عمده و مناسب مورد تهیه قرار دهید.

لیست قیمت انواع کود در بازار

لیست قیمت انواع کود در بازاردر مورد قیمت کود مرغی و قیمت سایر انواع کودها می توان گفت که امروزه انواع مختلفی از کود شیمیایی و حیوانی در بازار تولید می شوند که هر کدام بر اساس کیفیتی که دارند دارای قیمت های متفاوتی می باشند. مشتریان این محصول می توانند لیست قیمت انواع کود در بازار را از برخی سایتهای معتبر در اینترنت دریافت نمایند.

کودهای شمیایی و کشاورزی تنها محدود به یک نوع نمی شوند و همچنین در بسته بندی ها و برند های مختلفی در بازار فروش دیده می شوند که با توجه به همه این عوامل می توان گفت که دارای قیمت فروش متفاوتی بوده و از درجات متغیری در این زمینه بهره برده اند. اما اگر شما به عنوان خریدار، مایل به تهیه این کود ها در مناسب ترین قیمت می باشید، می توانید از طریق نمایندگی های فروش و یا فروشندگان مجاز در این عرصه، اقدامات لازم را به عمل آورید.

صادرات بهترین کود های مرغی در ایران

صادرات بهترین کود های مرغی در ایرانبر اساس بررسی های انجام شده و طبق آماری که از مراکز آماری بدست آمده است، میتوان گفت که از ابتدای سال ۹۷ تا آذر ماه، کشور ایران تقریبا ۳ میلیون تن صادرات کود داشته است. HS Code اصلی مختص کود ۳۱۰ است. پیش‌شناسه ۳۱۰ در کل دنیا نشان‌دهنده این است که چه مقدار از یک کود صادر شده است؛ یعنی در انواع مختلف آن چه شیمیایی، چه نباتی، چه حیوانی و غیره.

از ابتدای سال تا آذر ماه ۷۲۶۷۰۰ هزار دلار رقم صادرات کود ایران به کشورهای مختلف است. از این مقدار، ۸۶۴۰۰ دلار آن کود حیوانی یا نباتی بوده است که معادل ۱۳۲۲ تن به کشورهایی مثل قطر، عراق و ترکمنستان صادر شده است. بیشتر حجم ۷۲۶ هزار دلار مربوط به کود اوره است و تنها ۸۶ هزار آن مربوط به کودهای حیوانی و نباتی است و این نشان می‌دهد که توجه زیادی به این حوزه نکرده‌ایم.

بصورت کلی میتوان گفت که کشور ایران توانمندی تأمین محصولات کودی را دارد، حالا چه کودهای ورمی کمپوس و امثال این‌ها و چه کودهای مشابه دیگری که وجود دارد. بعضی کودها مثل کود مرغی به صورتی است که چون صنعت مرغداری خیلی خوبی در کشور ایران وجود دارد یکی از کشورهایی هست که بیشترین میزان مرغداری را در خاورمیانه دارد، در نتیجه کود مرغی بسیار زیادی هم در کشور ایران تولید میشود.

بعضی از کارخانه‌ها در زمینه فرآوری این کود کار کرده‌اند و به صورت پلیت، فرآوری‌شده ارائه می‌کنند و آلودگی‌های آن را برطرف کرده‌اند و آمادگی کیفی و کمی در این محصول ایجاد کرده‌اند. یا آن را به صورت مایع تبدیل کرده‌اند و فشرده و غلیظ شده و آماده استفاده در بازارهای مختلف دنیا است.

استعداد خیلی خوبی در این زمینه وجود دارد. اما متأسفانه فعالان این عرصه کار بسیار زیادی انجام نداده اند. خیلی راحت‌تر هم می‌شود مشتری‌ها را قانع کرد که کار کنند، چه کود پلیت چه به صورت مایع. هر دو این‌ها زمینه صادراتی خوبی دارند.

شرکت پخش کود پلیت مرغی در کشور

شرکت پخش کود پلیت مرغی در کشورامروزه در داخل کشور شرکت های زیادی در قسمت پخش انواع مختلف کود پلیت مرغی مشغول به کار می باشند. مشتریان می توانند لیست این شرکتها را از سایتهای اینترنتی دریافت نمایند. به دلیل نیاز روز افزونی که به افزودنی‌های خاک از جمله کودها احساس می‌شود تولید کنندگان انواع متعددی از کود را تولید و در بازار عرضه می کنند.

از مزایای مصرف کود ارگانیک پلیت مرغی در کشور می توان موارد زیر را نام برد:

 • افزایش حاصلخیری خاک
 • افزایش سرعت رشد گیاهان
 • بهبود کیفیت و کمیت محصولات
 • حفاظت از محیط زیست
 • افزایش باکتری های مفید خاک

مرجع خرید انواع کود ارگانیک

مرجع خرید انواع کود ارگانیکامروزه می توان کود کشاورزی ارگانیک که امروزه بیش از سایر انواع کود ها مورد استقبال قرار می گیرند را از سایت های آنلاین خرید بدون واسطه کود کشاورزی ارگانیک تهیه کنید.
همانطور که می‌دانید مواد مورد نیاز گیاهان از طریق خاک و هوا جذب می‌شود و در دسترس گیاه قرار می‌گیرد اما گاهی کشاورزان با کمبود مواد غذایی خاک مواجه می‌شوند.

در گذشته نگرانی‌های بیشتری وجود داشت اما امروزه به کمک جدید ترین روش ها می توان انواع کود را ساخت و در اختیار گیاهان قرار داد. کود ارگانیک که بر پایه مواد کربنی موجودات زنده یا در گذشته زنده می باشد بدون افزودن ذره ای ماده شیمیایی در انواع زیر تهیه می شود:

 • کود حیوانی
 • کود سبز
 • کمپوست

از کود ارگانیک در کاشت انواع سبزی چمن و پر شاخ و برگ کردن انواع گل و گیاه استفاده زیادی می شود و شاهد موفقیت های گوناگون ان هستند.

مشخصات کود مرغی پلیت شده

مشخصات کود مرغی پلیت شدهبصورت کلی می توان گفت که کود مرغی پلیت شده دارای خصوصیات ویژه ای می باشد. برخی از خصوصیات کود مرغی به شرح زیر است:

کود مرغی حاوی تمامی مواد مغذی اساسی گیاهان است که توسط گیاهان مورد استفاده قرار می گیرد. اینها شامل نیتروژن (N) ، فسفر (P) ، پتاسیم (K) ، کلسیم (Ca) ، منیزیم (Mg) ، گوگرد (S) ، منگنز (منگنز) ، مس (مس) ، روی (روی) ، کلر (Cl) ) ، بورون (B) ، آهن (آهن) و مولیبدن (مو).

آشنایی با کاربرد های مهم کود مرغی

آشنایی با کاربرد های مهم کود مرغیدر حقیقت انواع مختلف کود مرغی کاربردهای بسیار زیاد و متفاوتی دارند. این کود ها از ظرفیت بالایی جهت رشد انواع مختلف گیاهان برخوردار می باشند. این ظرفیت نگه داشتن رطوبت خاک را افزایش داده و حرکت جانبی آب را بهبود می بخشد، در نتیجه باعث افزایش راندمان آبیاری و کاهش خشکی عمومی خاک های شنی می شود. کاربرد کود مرغی باعث افزایش حفظ خاک و جذب مواد مغذی گیاه می شود.

خریدار کود مرغی پلیت ارزان قیمت

خریدار کود مرغی پلیت ارزان قیمتامروزه بیشتر کشاورزان جهت استفاده از کود حیوان به دنبال کودهای ارزان قیمت می باشند. کود مرغی یکی از با کیفیت ترین و ارزانترین انواع کودهای موجود در بازار می باشند. البته کشورهای بسیاری ظرفیت بالقوه جهت فروش کود مرغی به آنها دراند. به ترتیب آمریکا بزرگترین واردکننده این محصول است که ۱۰ درصد واردات دنیا را دارد.

کشور هلند با مصرف حدود ۷ درصد کود تولید شده در دنیا بزرگترین خریدار و واردکننده می باشد. مطمئنا هلند مواد را بصورت خام وارد می کند، فرآوری می‌کند و صادر می‌نماید. چون قاعدتا نباید این کشورها خیلی امکانات تولید داشته باشند و بیشتر فرآوری آن‌ها وارداتی است. البته مشتریان این محصول جهت خرید کود مرغی پلیت بصورت ارزان قیمت می توانند از طریق بازارهای آنلاین خرید خود را انجام دهند.

البته شما می توانید توسط فروش اینترنتی کود و فروش انواع کود از جمله فروش کود مایع و پودری نیازهای خود را برطرف نمایید. امروزه خط تولید کود از جمله کود مرغی و تولید کود شیمیایی و همچنین کود فرآوری شده در کشور وجود دارد و میتوانند انواع این محصولات را با قیمت مناسب به دست مشتریان برسانند. البته فروش کود کامل نیز در این مراکز امکان پذیر می باشد.

فروشنده کود مرغی پلیت شمال

فروشنده کود مرغی پلیت شمالامروزه در شمال کشور هم تعداد زیادی از تولید کنندگان و فروشندگان کود مرغی پلیت وجود دارند. در مناطق شمالی کود مرغی غنی شده و عاری از هرگونه آلودگی و تخم علف های هرز با پایین ترین قیمت موجود در بازارِِکود مرغی در بسته بندی های کامپوزیت ۲۵ کیلویی موجود می باشد.

این کودها توسط دستگاه های مجهز و قدرتمند در دمای بالا استریلیزه شده تا هر گونه آلودگی موجود از بین رفته و طی فرآیندمتوالی ریز مغذی های دیگر جهت غنی سازی محصول به آن افزوده شود سپس با عبور دادن از فرآیند پلت وارد دستگاه خشک کن شده تا محصول کاملا خشک و خنک شود. کیفیت این کود با محصولات هلندی برابری می کند در صورتی که قیمت آن بسیار پایین تر از محصولات هلندی و محصولات شرکت های داخلی می باشد.

توزیع عمده کود های پودری در کشور

توزیع عمده کود های پودری در کشوربر اساس نظریه کارشناسان بهترین کود برای رشد سریعتر و بهتر درخت می تواند به صورت مایع، جامد و پودری باشد که روش استفاده هر کدام از آن ها متفاوت می باشد. بنابراین اگر شما باغدار هستید و نیاز به خرید انواع بهترین کود های کشاورزی برای محصولات خود دارید می توانید به بزرگترین بازار خرید و فروش آن در شهر های بزرگ مراجعه کنید تا با دریافت اطلاعات لازم در مورد فواید آن ها به  مقدار لازم از کود ها خریداری کنید.

قیمت خرید عمده و جزیی  کودها بسیار متفاوت می باشد. به طوری که در خرید عمده برای حمایت از خریدار کود ها را به قیمت کمتری حساب می کنند. که شما  با این کار می توانید صرفه جویی قتصادی می توانید داشته باشید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
زهرا زارع
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129286290
آدرس کانال: bazarekood@
پست الکترونیکی: Zare.compost@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش کود

فروش کود مرغی پلیت شده اصفهان

فروش کود مرغی پلیت شده اصفهان در بین اکثر مصرف کنندگان و داوطلبان انواع مختلف …