باران کود
خانه / کود هیومیک اسید / قیمت خرید انواع کود هیومیک اسید مرغوب

قیمت خرید انواع کود هیومیک اسید مرغوب

هیومیک اسید از باقیمانده مواد آلی در خاک به دست می آید که معمولاً به رنگ قهوه ای تیره است. هیومیک اسید ها از منابع متنوعی تهیه می شوند که مرغوب ترین این کودها از ته نشست هایی که توسط باقیمانده حیوانات و گیاهان تشکیل شده است به وجود آمده اند. تولید کنندگان، این ماده با ارزش را به صورت کود درآورده و برای تقویت گیاهان در حال رشد از آن ها استفاده می کنند. معمولاً تولید کنندگان این کود را به صورت مایع تولید می‌کنند و نحوه مصرف اسید هیومیک مایع به اینگونه است که در محفظه های محلول پاشی اسید هیومیک را به همراه آب مخلوط کرده و توسط این دستگاه ها سم را به گیاهان تزریق می‌کنند. اگر شما قصد خرید کود هیومیک را دارید برای کسب اطلاعات بیشتر درباره قیمت کود هیومیک اسید مرغوب در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

قیمت خرید انواع کود هیومیک اسید مرغوب

تضمین کیفیت کود هیومیک اسید در خرید اینترنتی

تضمین کیفیت کود هیومیک اسید در خرید اینترنتیکود هیومیک اسید یکی از مهمترین مواد پر استفاده در صنایع کشاورزی است که به دلیل خاصیت های فراوان این کود کشاورزان زیادی در سراسر جهان خواهان این محصول هستند تا با استفاده از این کود برای گیاهانشان، به نتیجه دلخواه برسند.

همانطور که می دانید امروزه با پیشرفت علم و تکنولوژی و نفوذ آن در تمامی ابعاد زندگی ما خرید کردن مانند سایر کارهای روزمره امر ساده ای شده است. به گونه‌ای که با در دست داشتن یک تلفن همراه می توانید به راحتی به اینترنت متصل شوید و در بستر آن سایت هایی را بیابید که در حوزه فروش انواع محصولات به صورت اینترنتی فعالیت دارند.

برای خریداران اسید هیومیک مایع که تمایل به خرید غیر حضوری را دارند و می‌خواهند در وقت و هزینه خود صرفه جویی حداکثر را بکنند، این سایت ها زمینه‌ای را فراهم کردند که این افراد بتوانند به خواسته خود که همان خرید غیر حضوری و اینترنتی است به راحتی دست پیدا کند. زیرا این فروشگاه های اینترنتی در بین محصولات خود نیز انواع کودهای هیومیک اسید با برندهای مختلف را در ویترین محصولات خود قرار داده‌اند تا به راحتی افراد در هر کجای دنیا که باشند و بتوانند به صورت مستقیم این محصول را سفارش دهند و درب منزل تحویل بگیرد

البته نکته‌ای که خریداران اسید هیومیک باید به آن توجه داشته باشند این است که هنگام خرید اینترنتی حتماً باید دقت کنند تا سایت فروش مورد نظر حتما دارای نماد اعتماد الکترونیکی باشد تا از کیفیت و اصل بودن محصول خریداری شده خود اطمینان کافی را کسب کنند. زیرا سایت هایی که دارای این نماد هستند محصولاتشان را به همراه تضمین رضایت مشتری به فروش می رسانند تا خریداران از خرید امن خود خیال آسوده داشته باشند.

تفاوت قیمت اسید هیومیک ایرانی و خارجی

تفاوت قیمت اسید هیومیک ایرانی و خارجییکی از عوامل تاثیرگذار در قیمت اسید هیومیک برند سازنده آن است که توسط برندهای خارجی تولید شده اند و در بازار ایران قیمت بالاتری نسبت به اسید های ایرانی دارند. دلیل این تفاوت قیمت این است که بر روی قیمت اسید هیومیک های خارجی هزینه‌های ناشی از گمرک و حمل و نقل و واسطه ها، حساب شده است و از دلایل مهمی که باعث شده است اسید هیومیک های خارجی قیمتی بالاتر از اسید هیومیک های ایرانی را داشته باشد همین است.

جالب است هنوز هم برخی از افراد تصور دارند که محصولات ایرانی و خارجی از لحاظ کیفیت تفاوت زیادی با هم دارند اما باید به این گونه افراد گفت که این تصور کاملاً غلط است زیرا اسید هیومیک های ایرانی از لحاظ کیفیت چیزی از هیومیک اسید خارجی کم ندارند و تولیدکنندگان ایرانی در این عرصه با آن ها در رقابت هستند. لازم به ذکر است که در عین مساوی بودن سطح کیفیت این دو محصول قیمت محصول ایرانی بسیار پایین‌تر است.  لذا توصیه ما به شما این است که با خرید اسید هیومیک ایرانی در هزینه های خود صرفه جویی کرده و از کیفیت بالای آن نهایت لذت را ببرید.


عرضه هیومیک اسید اسپانیایی

عرضه هیومیک اسید اسپانیایی اسپانیا یکی از کشورهایی است که به دلیل شرایط آب و هوایی خاص آن میزان زیادی هیومیک اسید در این ناحیه وجود دارد و در پی آن تولید کنندگان بسیاری در این کشور فعالیت دارند که به تهیه و تولید هیومیک اسید مرغوب مشغول هستند و محصولات با کیفیتی را تولید می‌کنند. مرغوبیت محصولات تولید شده توسط اسپانیا به قدری بالاست که در سطح جهانی طرفداران زیادی را به خود اختصاص داده اند و بسیاری از کشورها خواهان  هیومیک اسید اسپانیایی هستند.

بدین منظور این تولید کننده ها در صادرات کود اسید هیومیک نیز فعال هستند و برای اینکه مشتریان خود در سراسر کشورها بتوانند به راحتی به محصولاتشان دسترسی پیدا کنند نمایندگی هایی را در اقصا نقاط کشور های مختلف در نظر گرفتخ اند و محصولاتشان را به طور مستقیم به این نمایندگی‌ها عرضه می‌کنند تا این مراکز بتوانند هیومیک اسید اسپانیایی را با قیمت مناسب و کیفیت بالا در اختیار خریداران قرار دهند.

تولید هیومیک اسید ارگانیک در کارخانجات ایرانی

تولید هیومیک اسید ارگانیک در کارخانجات ایرانیکشور ایران یکی از کشورهایی است که در آن کشاورزی رونق بسیاری دارند و اکثر مردمان این کشور در این شغل مهارت ویژه دارند. کشاورزان ایرانی به تاثیر هیومیک اسید ارگانیک در رشد محصولاتشان آگاه هستند و جزو طرفداران پروپاقرص این محصول به شمار می‌آیند. در پی این موضوع تولیدکنندگان در ایران برای برطرف کردن نیازهای این کشاورزان دست به تولید هیومیک اسید ارگانیک با کیفیت بالا زده اند تا محصولی با کیفیت را برای نیاز کشاورزان در بازار عرضه کنند.

این کارخانجات ایرانی که در حوزه تولید اسید هیومیک فعالیت دارند، برای اینکه مشتریانشان در سراسر کشور به راحتی بتوانند به محصولاتشان دسترسی پیدا کنند نمایندگی هایی را در نظر گرفته اند تا این محصولات توسط این نمایندگی‌ها به مشتریان عرضه شود.

همچنین علاوه بر نمایندگی ها سایت هایی را با نام خود در اینترنت راه اندازی کرده‌اند و محصولاتشان را در ویترین سایت فروش خود قرار می دهند تا مشتریان در هر کجا که هستند به راحتی بتوانند سفارش خود را به صورت مستقیم ثبت کنند و با قیمت مناسب درب منزل تحویل بگیرند.  توسط این عرضه کننده ها ، توزیع کود اسید هیومیک پودری و مایع و همچنین توزیع کود هیومیک حجم ۲۵۰ میلی لیتر در حجم انبوه انجام می شود.

پرفروش ترین نوع کود هیومیک

پرفروش ترین نوع کود هیومیکهمانطور که گفته شد کود هیومیک اسید از باقیمانده مواد آلی خاک به دست می آید و به همین دلیل یکی از تاثیر گذارترین کود ها در روند رشد گیاه به حساب می آید. زیرا مزایای کود اصلان هیومیک برای گیاه و خاک بی شمار است.  تولید کننده های بسیاری در سطح جهان در حوزه تولید انواع کود هیومیک به صورت پودری و مایع فعالیت دارند. از بین تمامی تولید کننده ها، تولید کنندگانی که در روند ساخت این محصول از با کیفیت ترین و مرغوب ترین مواد اولیه استفاده می‌کنند و وجدان کاری را بر هر چیزی ترجیح داده‌اند محصولاتشان جزو پرفروش‌ترین محصولات مشابه به حساب می آید.

روش ساخت کود هیومیک اسید مایع

روش ساخت کود هیومیک اسید مایعدر هیومیک اسید مایع تمامی مواد مغذی مورد نیاز گیاه وجود دارد و از آن می توان برای تمامی مراحل رشد گیاه استفاده کرد. ریزمغذی هایی که در این کود وجود دارد به راحتی در داخل خاک می مانند تا جذب شوند و کمبودهای غذایی گیاه را برطرف سازند.

تولید کنندگانی که در این عرصه فعال هستند از روش‌های متنوعی برای ساخت کود هیومیک اسید استفاده می کنند که معمولاً به دو نوع پودری و مایع این محصول با ارزش را تولید و عرضه بازار می‌کنند.

تشخیص اصل و تقلبی بودن کود هیومیک

تشخیص اصل و تقلبی بودن کود هیومیکدر بازار ممکن است در کنار محصولات اصلی نیز محصولات تقلبی به نحوی تزریق بازار شده باشد. لذا در رابطه با این موضوع ما یک روش برای اینکه شما بتوانید به راحتی تشخیص دهید که کود هیومیک خریداری شده  اصل است یا تقلبی، می خواهیم به شما معرفی کنیم.

در درون یک لیوان به ارتفاع یک و نیم سانتیمتر کود هیومیک مایع را بریزید و سپس درون لیوان را با جوهر نمک پر کنید و ۴۵ دقیقه صبر کنید اگر ته لیوان مواد قهوه ای رنگ ته نشین شد و در بالای لیوان مایع زرد رنگ تشکیل شد، این نشان می دهد که کود هیومیک شما اصلی بوده ولی اگر در لیوان هیچ تغییری حاصل نشد نشان از تقلبی بودن محصول می دهد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
زهرا زارع
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129286290
آدرس کانال: bazarekood@
پست الکترونیکی: Zare.compost@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش عمده کود هیومیک اسید در تولیدی ها

فروش عمده کود هیومیک اسید برای گیاهان در این وب سایت با قیمت مناسب انجام می گیرد. کود هیومیک اسید یکی از با کیفیت ترین کود هایی است که توسط برترین تولید کنندگان

پاسخی بگذارید