باران کود
خانه / کود هیومیک اسید / خرید و فروش کود هیومیک اسید در بازار ایران

خرید و فروش کود هیومیک اسید در بازار ایران

از مهم ترین منابع تامین کننده مواد غذایی جوامع انسانی؛ بخش کشاورزی می باشد.با افزایش میزان استفاده از آلاینده ها موجب آلودگی خاک و کم شدن مواد عالی و کم شدن نیروی باروری خاک گردیده است. برگشت این مواد به طور طبیعی به چرخه طبیعت سالها زمان برده و یک پروسه طولانی می باشد، پس مواد عالی و ارگانیک باید به وسیله یک منبع خارجی به خاک بازگشته و خاک را نیرومند سازد. یکی از این منابع طبیعی و بسیار مناسب کود اسید هیومیک می باشد. مجموعه ما از بزرگ ترین مراکز خرید و فروش کود هیومیک اسید در بازار ایران بوده و آماده ارائه هر گونه خدمات در این زمینه به متقاضیان محترم می باشد.

 

خرید و فروش کود هیومیک اسید در بازار ایران

فروش آنلاین کود هیومیک اسید ۲۰ لیتری

فروش آنلاین کود هیومیک اسید 20 لیتریاستفاده از هیومیک اسید منجر به تولید گیاهان سالم و محصولات بیشتری بوده و استفاده از آن به نوعی ضرورت در پرورش گیاهان تبدیل شده است.

از مزایای بسیار استفاده از این کود می توان به:

 • افزایش مواد مغذی و آلی به خاک
 • افزایش ظرفیت آب در خاک
 • بهبود ساختار خاک
 • افزایش قدرت ریشه دهی درختان و گیاهان
 • تحریک میکروارگانیسم های موجود در خاک و فعالیت آن ها
 • افزایس سبزدانه و کلوفیل در برگ ها و گیاهان
 • حذف سمومات ناشی از کودهای شیمیایی
 • کمک به افزایش جذب آهن
 • بهبود در عملیات جوانه زنی
 • تنظیم ph موجود در خاک
 • منبع غنی از فسفات و کربن
 • و …

اشاره کرد.

این کود کاملا از مواد ارگانیک بوده و از مواد اولیه کاملا طبیعی ساخته می شود پس استفاده از آن هیچ گونه آسیبی بر روی خاک و گیاهان نداشته و بسیار مناسب خواهد بود.

استفاده از آن باعث مقاومت بیشتر گیاهان در مقابل آب و خاک شور، کم آبی و سرما می باشد.

جهت خرید اینترنتی اسید هیومیک ۲۰ لیتری با بهترین برند و کیفیت می توان به بخش فروشگاه آنلاین مجموعه ما مراجعه نموده و با خیال آسوده اقدام به سفارش آن نمود.

نحوه تولید کود هیومیک پودری

نحوه تولید کود هیومیک پودرینحوه تولید کود هیومیک پودری از باقیمانده گیاهان دفن شده در خاک تهیه می گردد . مرغوب ترین نوع آن نیز از ته نشست های بسیار قدیمی تشکیل شده از اجساد حیوانات و گیاهان در زمین های مرطوب به دست می آید.

این فرآورده محصولی قهوه ای رنگ است که بهترین کود جهت کلیه محصولات کشاورزی، کشت زعفران، گل های آپارتمانی و تزئینی و … می باشد.

عرضه اسید هیومیک جامد و مایع در فروشگاه مجموعه ما در مقدار مختلف انجام می شود و کارشناسان این مجموعه همیشه آماده پاسخ گویی به تمامی سوالات و اطلاعات در این زمینه می باشند.

تفاوت قیمت کود هیومیک پودری و مایع

تفاوت قیمت کود هیومیک پودری و مایعتفاوت قیمت کود هیومیک پودری و مایع در شکل آن ها می باشد. هیومیک اسید پودر به راحتی در اب قابل حل بوده و نوع مرغوب و خالص آن ته نشین نمی شود، وجود مواد ته نشین شده نشانه وجود ناخاصی در کود می باشد.

هیومسک اسید مایع نیز با استفاده از نوع پودری تولید شده و دارای مواد مغذی دیگری مانند اوره، ازت و npk و … بوده و غنی تر شده است ولی خلوص آن پایین تر از نوع پودری می باشد.

با مطالعه موارد فوق می توان به این نتیجه رسید که اسید هیومیک پودری خالص مناسب ترین و کاربردی ترین کود جهت مصارف گوناگون می باشد.

فروشگاه هیومیک اسید خارجی مجموعه وب سایت ما از وارد کنندگان مستقیم کود هیومیک اسید آمریکایی با بالاترین کیفیت و انحلال کامل در اب بوده و آماده عرضه این محصول مرغوب به کشاورزان و … می باشد.

مرکز پخش عمده کود هیومیک اسید

مرکز پخش عمده کود هیومیک اسید استفاده از کود اسید هیومیک برای گل های آپارتمانی و کاکتوس نیز بسیار مناسب می باشد. کود باعث رشد مناسب گیاهان و گل دهی در آن ها بوده و به رسیدن مواد مغذی مورد نیاز گیاه کمک شایانی می کند.

این اسید به جذب پتاسیم، نیتروژن، منیزیم، فسفر، کلسیم و … در گیاه کمک کرده و ریشه را ساماندهی می نماید که اثر مستقیم بر شادابی و زیبایی گیاه خواهد داشت.

کود مرغوب هیچ گونه بویی نداشته و اگر بوی زننده و شدیدی از آن شنیده شد به معنی وجود اوره در آن بوده و نشانه عدم کیفیت آن می باشد.

جهت اطمینان از کیفیت محصول خریداری شده بهتر است که خرید خود را حتما از منابع امن و با سابقه مانند این مجموعه تهیه نمود.

خریدار انواع کود هیومیک در ایران

خریدار انواع کود هیومیک در ایرانگلخانه های بزرگ تولید و نگهداری انواع گل و گیاه و کشاورزان از بزرگترین صنایع خریدار انواع کود هیومیک در ایران می باشند.

گلخانه ها جهت رشد و تامین مواد عالی و مورد نیاز گیاهان، نیازمند استفاده از این نوع کود می باشند. این کود با کم ترین میزان آسیب رسانی به گیاهان و بی نیاز سازی از انواع شیمیایی؛ کود بسیار مسمر ثمری بوده و مورد توجه قرار گرفته اند.

اسید هیومیک برای پیازو صیفی جات که جزو پرکارترین کاشت و برداشت ها می باشند یک کود مناسب با خلوص بالا بوده و به پرورش هر چه بیشتر آن کمک می نماید.

پیاز احتیاج بالایی به استفاده از کود دارد و به دلیل رشد در زیر خاک نیازمند خاکی بسیار نرم و اسفنجی می باشد که باعث رشد مناسب ریشه ها بوده که  استفاده از هیومیک اسید تضمین کننده این حالت و تامین مواد غذایی مورد نیاز جهت رشد پیاز می باشد.

توزیع اسید هیومیک پودری خارجی

توزیع اسید هیومیک پودری خارجیمیوه دهی مناسب و رشد سریع نیز در پی استفاده از این کود در محصولات
کشاورزی دیده می شود که ترغیب کننده کشاورزان بسیاری جهت خریداری و استفاده از
این محصولات می باشد.

انواع این کود در بسته بندی های یک کیلویی تا کیسه های بزرگ ۵۰ کیلویی عرضه
شده و نوع مایع آن نیز در ظروف یک لیتری تا بیست لیتری موجود می باشد.

فروشگاه اینترنتی این مجموعه از مطمئن ترین توزیع کنندگان اسید هیومیک پودر خارجی در سطح کشور می باشد.

کشور های صادر کننده کود گرانوله

کشور های صادر کننده کود گرانولهاین کود در دو نوع مایع و جامد (پودری) و گرانول عرضه می گردد که به چند روش استفاده می گردد:

 • در حین آبیاری
 • بذر مال
 • درخاک

که
روش ها بنا بر گیاه کشت شده متفاوت می باشند و هر کدام روش مناسب به خود
را دارا می باشدبرای مثال از این کود برای گیاهان گلخانه ای به صورت
آبیاری، ذرت به صورت بذر مال، گیاهان زراعی در خاک و در نشاکاری آغشته کردن
ریشه در زمان انتقال و … که باید در میزان مشخص استفاده گردد.

کشورهای آمریکا، کانادا و … از بزرگترین صادر کنندگان کود گرانوله در جهان می باشند.

فروشگاه هیومیک اسید خارجی مجموعه وب سایت ما از وارد کنندگان مستقیم
کود هیومیک اسید آمریکایی با بالاترین کیفیت و انحلال کامل در اب بوده و
آماده عرضه این محصول مرغوب به کشاورزان و … می باشد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
زهرا زارع
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129286290
آدرس کانال: bazarekood@
پست الکترونیکی: Zare.compost@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش عمده کود هیومیک اسید در تولیدی ها

فروش عمده کود هیومیک اسید برای گیاهان در این وب سایت با قیمت مناسب انجام می گیرد. کود هیومیک اسید یکی از با کیفیت ترین کود هایی است که توسط برترین تولید کنندگان

پاسخی بگذارید