باران کود
خانه / کود هیومیک اسید / خرید اینترنتی کود هیومیک اسید ارزان قیمت

خرید اینترنتی کود هیومیک اسید ارزان قیمت

هیومیک اسید از جمله کود هایی است که در کشاورزی از اهمیت بالایی برخوردار است، زیرا زیرا باعث تقویت محصولات کشاورزی می شود، قیمت این کود بستگی به نوع آن، تولید داخلی یا کود وارداتی و موارد استفاده از آن ها می باشد پس برای خرید ارزان کود هیومیک اسید باید به این نکات توجه کرد.

خرید اینترنتی کود هیومیک اسید ارزان قیمت

لیست قیمت کود هیومیک اسید خارجی

لیست قیمت کود هیومیک اسید خارجی

برای به وجود آمدن کود هیومیک اسید در طبیعت نیازمند گذر چندین سال می باشد تا در طی فرایند کمپوست شدن و انباشته شدن انواع گیاه بر روی هم شکل می گیرد از این منابع ماده به نام لئوناردیت استخراج می شود که به تنهایی منبع سرشار از هیومیک اسید است که در طبیعت وجود دارد.

قیمت خارجی هیومیک اسید بنا به دلایل زیادی نوسانات در پی دارد زیرا این محصولات از طریق واسطه های زیادی به دست مشتریان در داخل کشور می باشد، پس توزیع هیومیک اسید آمریکایی با افزایش قیمت به همراه است، پس مشتریان می توانند با توجه به کیفیت و نوع جنس داخلی یا خارجی کود مورد نظر خود را تهیه کنند و در محصولات کشاورزی به کار ببرند.

ارائه اسید هیومیک جامد خارجی با توجه به کشور های سازنده که اعتبار محصول را نشان می دهد قیمت گذاری می شوند، اکثر کشور های خارجی که صنعت کشاورزی در حال پیشرفتی هستند به تولید کود های هیومیک اسید اقدام می کنند، همه این کود ها در سطح کشور بالای ۱۰۰ هزار تومان می باشند و بستگی به نوع و وزن کود قیمت این کود مشخص می شود.

فروش اینترنتی کود هیومیک اسید گرانوله

فروش اینترنتی کود هیومیک اسید گرانولههیومیک اسید از کود هایی می باشد از نوع غیر فعال است و در آب حل نمی شود و نسبت به بقیه اسید ها گرانوله ارزان تر می باشد، مدت بیشتری لازم است تا گرانول در زیر خاک باشد و در در حین آبیاری نمی توان از آن استفاده کرد، این کود باعث افزایش رشد ریشه جوانه بذر زنی، افزایش مقاومت گیاه در اثر سرما، خشکی، آفات و بیماری می باشد.

دارای تاثیرانی نظیر تولید گیاهان قوی و سالم همچنین باعث بهبود ظاهری گیاه می شود، کود هیومیک اسید گرانوله شامل می باشد که از عناصر و ترکیبات مهم کلروفیل است که باعث افزایش سرعت فتوسنتز می شود.

کمک به کاهش PH خاک های قلیایی و آهکی از وظایف مهم هیومیک اسید اصل می باشد بنابراین برای اصلاح خاک های قلیایی و آهکی و به منظور کاهش اسیدیته خاک برای زمین های کشاورزی مورد استفاده قرار می گیرد.

اسید هیومیک داتیس بر عکس کود های شیمیایی دیگر اثر زیان باری برای محیط زیست از خود نشان نمی دهد و از سالم ترین ترکیبات آلی برای خاک می باشد و با افزودن آن به خاک، ساختار تشکیل دهنده آن را برای همیشه بهبود می سازد.

استفاده از اسید هیومیک در صنعت استخراج نفت

استفاده از اسید هیومیک در صنعت استخراج نفتاسید های هیومیک در مناطق خشک و زمین های زراعی کارایی خوبی از خود نشان داده است زیرا در عمل فعال کردن میکرو ارگانیسم های موجود در خاک کمک فراوان دارد، در مناطقی که کم آب هستند کمک می کند تا دوران رشد زیادی را سپری کند.

یک محرک زیستی به حساب می آید و از آن می توان در چمن، درختان، باغچه ها و… استفاده کرد، هیومیک اسید یک اسید ضعیف آلی با قابلیت های فراوان در دسترس می باشد و می تواند کمک زیادی به جذب عناصرتوسط گیاه را داشته، از آب شویی و از دست رفتن آنها برای همیشه جلوگیری می کند به همین دلیل است که این اسید مصرف کود های شیمیای در خاک را به نصف کاهش می دهد.

خریداران کود هیومیک اسید مایع یک لیتری

خریداران کود هیومیک اسید مایع یک لیتری

یکی از کود هایی که از اهمیت زیادی بر خوردار هستند همین کود هیومیک اسید می باشد، این کود یک پلیمر طبیعی است و به عوامل اسیدی بستگی دارد و دارای موضع های کربوکسیل بنزونیک و فنلی می باشند این اسید ماکرو مولکول پیچیده آلی هستند که بیشتر موارد با پدیده های شیمیایی و باکتریایی در سطح خاک تشکیل می شوند که در نتیجه این اعمال، هومیفیکاسیون تولید می شود.

هیومیک اسید مایع نباید با کود های دیگر از جمله اسیدی، سولفات ها و کلسیم ترکیب کرد، زیرا این کود از نوع درشت مولکول می باشد، جذب آن به گونه ای است که از طریق سطح برگ تاثیر می گذارد، که اگر این موارد را رعایت نکنیم به مضرات اسید هیومیک می رسیم، بعد از خرید هیومیک اسید مایع یک لیتری را از طریق جذب ریشه و آبیاری مورد مصرف قرار گیرد.

شرکت های تولید و ارسال هیومیک اسید به سراسر کشور

شرکت های تولید و ارسال هیومیک اسید به سراسر کشورهیومیک اسید به طور مستقیم می تواند اثر گذاری مثبتی روی گیاه داشته باشد، اولین نقطه ای که این اسید می تواند در گیاه مورد تحریک قرار دهد رشد قسمت هوایی و ریشه گیاه است ولی اثر آن بیشتر به روی ریشه گیاه بیشتر است، بنابراین حجم ریشه را افزایش می دهد و باعث اثر بخشی بیشتر به سیستم ریشه را به دنبال دارد، از کاربرد این اسید میتوان گفت که روی کلروز گیاه اثر مستقیم دارد و بهبود می بخشد.

در مصارف داخلی کشور انواع کود حیوانی که کشاورزان عزیز بیشتر با برای مصرف در مزارع استفاده می کنند، شرکت های تولید زیادی در زمینه ارائه این کود ها در فعالیت هستند و ارسال هیومیک اسید به سراسر کشور را خدمات رسانی می کنند تا تهیه این محصول برای مصرف کنندگان به راحتی در دسترس باشد.

عرضه کود اسید هیومیک در بسته های مختلف

عرضه کود اسید هیومیک در بسته های مختلفکود اسید هومیک در بسته های مختلف با توجه به نیاز های مصرف کنندگان در وزن های مختلف طبقه بندی می شوند و آماده برای مصرف کشاورزان می شوند، میزان مصرف از این نوع کد بستگی به سن درخت یا گیاه، نوع محصول زراعی گیاه و نوع خاک منطقه می باشد و با توجه به این موارد می توان از بسته بندی های مختلف اسید هیومیک با توجه به نیاز در مزرعه تهیه کرد

کشور های صادر کننده هیومیک اسید مایع

کشور های صادر کننده هیومیک اسید مایعبسیاری از کشور ها در عرصه تولید و صادرات کود ها فعالیت دارند و با تامین نیاز های کشاورزان، سلامت غذایی خود و همه افراد دنیا را فراهم می سازند، این کود ها در بیشتر اوقات توسط تاجران از کشور های صادر کننده معامله می شود و وارد بار های داخلی کشور می شود و کشاورزان به راحتی می توانند محصول مورد نظر خود را تهیه کنند.

تاجرانی که این محصولات را وارد کشور می کنند سعی بر این دارند تا سطح کشاورزی کشور را بالا ببرند و مثل کشور های پیشرفته در زمینه کشاورزی که گامی بزرگ در عرصه کاشت و برداشت از خود جای گذاشته اند تا بتوانند در سلامت غذایی کشور تاثیر مستقیم داشته باشند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
زهرا زارع
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129286290
آدرس کانال: bazarekood@
پست الکترونیکی: Zare.compost@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش عمده کود هیومیک اسید در تولیدی ها

فروش عمده کود هیومیک اسید برای گیاهان در این وب سایت با قیمت مناسب انجام می گیرد. کود هیومیک اسید یکی از با کیفیت ترین کود هایی است که توسط برترین تولید کنندگان

پاسخی بگذارید