باران کود
خانه / کود هیومیک اسید / فروش عمده انواع کود هیومیک اسید با کیفیت

فروش عمده انواع کود هیومیک اسید با کیفیت

فروش انواع کود هیومیک اسید با قیمت مناسب توسط مراکز عرضه کننده انواع کودهای طبیعی و شیمیایی، صورت می گیرد. قطعا برای شما سوال پیش می آید که منظور از کود هیومیک اسید چیست و چه نوع کودی می باشد؟ در پاسخ می توانیم بگوییم که این کود نوعی کود آلی یا همان ارگانیک می باشد که مولکول های آن از نوع زنجیر بلند هستند. دارای رنگی قهوه ای می باشد و از خانواده کوده های سنگین است. کود آهن و اسید هیومیک با تاثیرات زیادی که بر روی رشد انواع گیاهان و محصولات زراعی می گذارد به عنوان تاثیرگذار ترین کود شناخته شده است. علاوه بر کود های آلی دسته ای دیگر از کود ها نیز وجود دارند که کود های شیمیایی نامیده می شوند و ویژگی های خاص خود را دارند.

فروش عمده انواع کود هیومیک اسید با کیفیت

خریداران کود هیومیک اسید خارجی

خریداران کود هیومیک اسید خارجیکود هیومیک اسید کودی است که در اثر مرگ و میر جانوران و حیوانات در خاک تولید می شود و موجوداتی مانند باکتری ها، قارچ ها و کرم خاکی باقی مانده اجساد این  جانوران را مورد مصرف خود قرار می دهند که تجزیه آن ها صورت می گیرد.

این مواد تجزیه شده پس از گذشت چندین سال به ماده ای به نام “هوموس” تبدیل می شوند که هوموس ها موادی بسیار مقاوم هستند که هیومیک اسید یکی از اجزای تسکیل دهنده ی آن ها به شمار می رود.

هموس ها دارای دو جز دیگر به نام های اسید فولیک و هیومن می باشند. ارزش غدایی هموس ها بسیار بالا بوده و به مرور زمان تاثیر گذاری کود را افزایش می دهند.

همچنین هیومیک اسید خارجی نیز مورد استفاده باغداران و کشاورزان قرار می گیرد که یکی از این کود های خارجی، کود اسید هیومیک آمریکایی است.

قیمت خرید اسید هیومیک آمریکایی در بازار نسبت به کود های داخلی گران تر می باشد و خریداران خاص خود را در بازار های فروش دارد.

فروش عمده کود هیومیک اسید

فروش عمده کود هیومیک اسیدکود هیومیک اسید و انواع کود های شیمیایی به صورت عمده نیز در بازار های ایران به فروش می رسند. فروشگاه های متععدی در سطح شهر های کشورمان ایران تولیدات شرکت های دیگر را به فروش می رسانند و مشتریان زیادی دارند.

اکثر مشتریانی که به فروشگاه های فروش کود در کشور مراجعه می کنند از باغدارانی هستند که برای درختان خود نیاز به کود های طبیعی و شیمیایی دارند لذا مجبور به خرید عمده این محصول هستند.

همچنین فروش اینترنتی انواع کود امروزه یکی از بهترین روش ها برای به فروش رساندن کود ها می باشد که مورد استقبال کشاورزان و باغداران قرار گرفته است.

کود ها در بازار در بسته بندی ها و اوزان مختلفی به فروش می رسند که هرکدام قیمت های متفاوتی دارند.

تفاوت قیمت کود اسید هیومیک مایع و گرانوله

تفاوت قیمت کود اسید هیومیک مایع و گرانولهدر ابتدا به بیان این مطلب می پردازیم که کود گرانوله چیست و چگونه به دست می آید؟ در پاسخ می توانیم بگوییم که کود گرانوله یا کود خشک نوعی از کود می باشد که در قالب کود های خوشه ای، مایع، خشک و یا ضد پودر عرضه می شوند.

همچنین این کود به روش های مصنوعی و طبیعی تولید و عرضه می شود که در روش مصنوعی تولیدکنندگان برای برقراری تعادل، از مواد شیمیایی و مغذی مختلفی در آن استفاده می کنند. این کود دارای مزایا و معایبی می باشد که کشاورزان و باغداران با به کار گیری روش صحیح استفاده از آن می توانند بهترین استفاده را از این کود داشته باشند.

این کود به روش طبیعی نیز بدست می آید که این کار به راحتی و با جمع آوری موادی مانند کمپوست، کود و دیگر مواد در دسترس انجام می پذیرد و سپس با تبدیل کردن این مواد جمع آوری شده به گلوله هایی از آن ها استفاده می کنند.

قیمت کودمایع اصلان هیومیک و کود خشک که همان گرانوله می باشد متفاوت است، لذا قیمت دقیق این محصولات توسط مراکز اصلی فروش در سطح کشور مشخص و به فروشندگان ابلاغ می گردد.

کارخانه تولید کود اسید هیومیک پودری

کارخانه تولید کود اسید هیومیک پودریهمانطوری که در بالا بیان کردیم کود های هیومیک اسید شامل انواع و اقسام مختلفی می شوند که یکی از انواع آن، کود اسید هیومیک پودری است که موارد مصرف آن عبارتند از:

  • اصلاح کننده خاک و آزاد سازی عناصر ماکرو و میکرو
  • افزایش قدرت جوانه زنی در خاک
  • بهبود کیفیت میوه درختان
  • باعث افزایش جذب پتاسیم، منیزیم، کلسیم و فسفر و آهن می گردد
  • تقویت ریشه جهت افزایش درصد جوانه زنی

که امروزه در کشور ،کارخانه های تولیدی گوناگونی وجود دارند که نسبت به تولید و عرضه این محصول فعالیت می کنند. کارخانه ها با ارائه اسید هیومیک برای گل و درختان باعث تقویت و رشد بیشتر گیاهان می شوند.

عرضه کود اسید هیومیک گرانوله

عرضه کود اسید هیومیک گرانولهکود اسید هیومیک گرانوله همانطوری که در مطالب بالا بیان شد از خانواده های کود های خشک می باشد. همچنین کود هیومیک اسید تتاکو نیز شامل عناصر پر مصرف متعادل شده می باشد که تمامی مواد غذایی ضروری برای رشد گیاه را در خود دارد و مکملی مناسب برای انواع گیاهان می باشد.

همچنین این کود قابلیت مخلوط شدن با سایر کود های شیمیایی و آلی را دارد که همین مسئله باعث فروش و توزیع هیومیک اسید تتاکو در تمامی مراکز و نمایندگی فروش کود های هیومیک اسید شده است.

صادرات کود هیومیک اسید مایع ایرانی

صادرات کود هیومیک اسید مایع ایرانیتولید انواع کود امروزه در کشور بسیار پیشرفت داسته است، به طوری که قدم هایی در صادرات انواع کود هیومیک اسید برداشته شده است. یکی از کود هایی که به نسبت بقیه به دیگر کشورها بیشتر صادر می شود هیومیک اسید مایع است.

مشتریان خارجی با توجه به کیفیت بالای این کود که توسط کارخانه های داخلی تهیه و تولید می شود به خرید این محصول با کیفیت جهانی ترغیب شده و از خریداران  همیشگی این محصول هستند.

کشور ایران یکی از بهترین کشور ها در زمینه تولید انواع کود شیمیایی و آلی می باشد.

چگونگی تشخیص کیفیت هیومیک اسید

چگونگی تشخیص کیفیت هیومیک اسیدبرای اینکه بتوانید کود های با کیفیت را از کود های نامرغوب و بی کیفیت تشخیص دهید باید موارد زیر را رعایت کنید:

  1. از بو و رنگ کود می توان تا حدی کیفیت آن را مورد ارزیابی قرار دهید.
  2. با گذشت مدتی از استفاده کردن کود، باید تاثیر مثبت کود را بر روی گیاه مشاهده کنید که نشان دهنده ی کیفیت مناسب آن می باشد.
  3. خرید از مراکز فروش معتبر، زیرا این مراکز با فروش کود با کیفیت اعتباری برای خود بدست آورده اند و هرگز اقدام به فروش کود بی کیفیت نمی کنند.

همچنین مشورت با افراد کار بلد و با تجربه که در این خصوص فعالیت می کنند، در انتخاب کود مناسب بسیار موثر است.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
زهرا زارع
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129286290
آدرس کانال: bazarekood@
پست الکترونیکی: Zare.compost@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید ارزان انواع کود هیومیک اسید در ایران

هیومیک اسید یکی از بهترین کود هایی می باشد که به عنوان یک کود منحصر به فرد موجب اصلاح خاک و تقویت و افزایش رشد گیاهان می شود. انواع کود هیومیک اسید در ایران به

پاسخی بگذارید