باران کود
خانه / کود هیومیک اسید / ارزان ترین قیمت کود هیومیک اسید در بازار تهران

ارزان ترین قیمت کود هیومیک اسید در بازار تهران

کود هیومیک اسید، کودی ارگانیک بوده، باعث کیفیت بخشیدن به خاک شده و دیگر نیازی به استفاده از آفت کش و سموم دیگر نمی‌باشد. برای اطلاع از ارزان ترین قیمت کود هیومیک اسید در بازار تهران با شماره‌های درج شده تماس بگیرید. فروش کود هیومیک اسید، بصورت عمده و قیمت مناسب و بدون واسطه انجام می‌شود.

ارزان ترین قیمت کود هیومیک اسید در بازار تهران

خرید آنلاین کود اسید هیومیک پودری

خرید آنلاین کود اسید هیومیک پودریکود هیومیک اسید در دونوع مایع و پودری به بازار عرضه می‌شود، نوع مایع آن در ظرف‌هایی با وزن متفاوت و نوع پودری نیز در بسته بندی های مختلف ارائه می‌شوند.

استفاده از این منابع مغذی و آلی در زمان مناسب، به باروری بیشتر خاک کمک می‌کند و کیفیت خاک زراعی را بهبود می‌بخشد.

از خواص کود اسید هیومیک می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • افزایش جوانه زنی گیاه
 • افزایش رشد ریشه 
 • از بین بردن مواد سمی خاک
 • تنظیم PH خاک
 • افزایش مواد مغذی خاک
 • افزایش میزان جذب آهن
 • مقاوم سازی گیاه در مقابل بیماری

بهتر است هنگام خرید کود اسید هیومیک از مشاوران و متخصصان در زمینه کشاورزی کمک گرفت. کارشناسان با دیدن نوع خاک زراعی کود مناسب را به کشاورزان پیشنهاد می‌دهند.

همچنین استفاده از کود هیومیک اسید برای گلهای آپارتمانی توصیه می‌شود، اما باید توجه داشت که به مقدار لازم و در زمان مناسب استفاده شود تا نتیجه مطلوب دریافت شود.

امروزه با رواج اینترنت، شیوه های خرید آنلاین مرسوم و رایج شده است و دیگر نیاز به رفت و آمد های طولانی مدت و گذراندن وقت در خیابان‌های شلوغ و پر ترافیک نمی‌باشد.

کافیست سری به آدرس درج شده بزنید و یا با شماره تماس موجود در سایت تماس بگیرید و نوع و مقدار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید.

کشور های صادر کننده کود هیومیک

کشور های صادر کننده کود هیومیکامروزه آثار زیان‌بار استفاده از کود های شیمیایی دیگر بر کسی پوشیده نیست و همه دنیا به دنبال جایگزین کردن ماده‌ی موثر و جایگزینی برای انواع کود شیمیایی بوده و نتایج تحقیقات، استفاده از کود هیومیک را پیشنهاد می‌دهد.

مخلوط کود شیمیایی در آب و خاک زراعی می‌تواند خود را به لایه های زیرین زمین و منابع آب زیرزمینی رسانده و تاثیر مخرب خود را در طبیعت، حیوانات، گیاهان و انسان بروز دهد.

ضعف سیستم ایمنی بدن، تاثیر در روند کار غدد درون پریز، کاهش یادگیری، افزایش پرخاشگری چند نمونه از این عوارض می‌باشد. این تاثیرات در جنین و نوزادان و کودکان بیشتر مشاهده شده است.

با توجه به مشکلات ایجاد شده توسط کود شیمیایی و افت کش‌ها در زمینه های زیست محیطی و انسانی، محققان به لزوم استفاده از کود‌های ارگانیک از جمله اسید هیومیک در کشاورزی و باغداری، تاکید دارند.

ارائه کود هیومیک اسید آمریکایی و نمونه‌های خارجی دیگر در فروشگاه انجام می‌شود. ایران نیز به تازگی در جمع ۷ کشور تولید کننده اسید هیومیک در آمده‌ است ‌قادر خواهد بود حجمی را به کشورهای دیگر صادر کند.

عرضه کود هیومیک گرانوله برای گیاهان

عرضه کود هیومیک گرانوله برای گیاهانکود اسید هیومیک، کودی جدید در عرصه کشاورزی و باغداری و گلخانه محسوب می‌شود. وجود ریز مغذی ها و املاح و ترکیبات ارگانیک مانند فسفر، اهن، پتاسیم، ازت، گوگرد به غنی شدن خاک و تولید محصولات، با کیفیت بالا می انجامد.

از مزایای کود هیومیک گرانول برای گیاهان موارد زیر را می‌توان اشاره کرد:

 • بهبود ساختار خاک.
 • افزایش ریشه زنی گیاه.
 • باعث نگه داری آب در خاک شده.
 • کمک به رشد سریع باکتری‌های مفید در خاک.
 • مقاومت به شوری، سرما و کم آبی را افزایش می‌دهد.
 • از سموم موجود در خاک می‌کاهد.
 • سالها در خاک میماند.
 • سرعت جوانه زنی را افزایش داده.
 • با طبیعت سازگار است و تهدیدی برای محیط زیست محسوب نمی‌شود.
 • مقاومت گیاه را در مقابل بیماری افزایش داده، استفاده از سموم و افت کش ها را بصورت محسوس کاهش می‌دهد.

بهترین زمان استفاده از کود اسید هیومیک گرانول برای درختان پسته و مرکبات از اوایل پاییز تا اواخر زمستان بوده و برای سبزیجات، صیفیجات و غلات قبل از کشت بذر می‌باشد.

خریداران کود هیومیک گرانول در هنگام خرید به کیفیت محصولات توجه داشته باشند. برای خرید این محصول بصورت عمده، با شماره تلفن های ذکر شده تماس بگیرید.

واردات کود هیومیک به ایران

واردات کود هیومیک به ایران استفاده و بهروری بیش از اندازه از خاک کشاورزی، بعد آزمونی خاک را تهی از مواد مغذی گیاهان کرده و دیگر نتایج مطلوبی را عرضه نمی‌کند.

استفاده از کود های شیمیای و در پی آن افت کش‌ها و سموم، تاثیرات مخرب بر محیط زیست و انسان در پی دارد.

تحقیقات کارشناسان منجر به کشف مزایای استفاده از کود هیومیک اسید شد. اکنون استفاده از این کود در همه جهان توصیه می‌شود و در مقایسه با کودهای شیمیایی بسیار مقرون بصرفه بوده و بازدهی مزارع و باغات را افزایش می‌دهد.

با وجود تولید این کود در مناطقی از ایران، شاهد واردات آن از کشورهای دیگر نیز هستیم. با وجود تنوع محصولات داخلی و وارداتی، دامنه انتخاب محصول برای خریداران وسیع‌تر می‌شود و بنا به نیاز خود، انتخاب می‌کنند. اسید هیومیک تولید شده در امریکا، چین و اسپانیا از مرغوب ترین کود موجود در بازار می‌باشد.

تفاوت قیمت کود هیومیک مایع ایرانی و خارجی

تفاوت قیمت کود هیومیک مایع ایرانی و خارجیکود هیومیک اسید مایع شامل تمام ریز مغذی های مفید جهت تغذیه و رشد مطلوب گیاهان بوده و بسته به نوع گیاه زمان استفاده از کود مشخص می‌شود.

کود مایع بصورت ۱۰۰٪محلول در آب، در زمان آبیاری زمین به ریشه گیاه رسیده و مواد مورد نیاز آن را تامین می‌کند.

این کود چند منظوره، مناسب برای سیستم کشت متراکم  و‌محصولات حساس به شوری می‌باشد و در گستره وسیعی از گیاهان مانند گندم، گوجه، خیار، سیب زمینی، هندوانه، ذرت، مرکبات و دیگر درختان میوه قابل استفاده است.

اما تولید کود اسید هیومیک در ایران و جهان به دو روش  انجام می‌شود. در یک روش، شاخ و برگ درختان و باقیمانده محصولات کشاورزی ماننده میوه فاسد را در زیر خاک با دما و فشار مناسب نگهداری می‌کنند تا بعد از حدود دوسال، به مرور زمان کود اسیدهیومیک را استخراج می‌کنند.

در متد دوم، استخراج اسید هیومیک به کمک مواد و واکنش های شیمیایی انجام می‌شود که از خاک ذغال با نام لئوناردیت استفاده میشود.

روش دوم نیازمند، امکانات و تجهیزات و تکنولوژی خاصی است و کشورهایی مانند چین، امریکا و اسپانیا محصولات مرغوبی را در این روش تهیه می‌کنند که مناسب استفاده در سیستم آبیاری قطره‌ای می‌باشد. این نمونه های وارداتی نسبت به محصولات ایرانی، از کیفیت و قیمت بیشتری برخوردارند.

به دلیل شرایط اقتصادی حاکم در ایران، واضح است که اقلام داخلی از قیمت کمتری در مقایسه با نمونه خارجی خود داشته باشند.

نحوه ساخت کود هیومیک اسید

نحوه ساخت کود هیومیک اسیدهمانگونه که توضیح داده شد، اسید هیومیک در اثر انباشته شدن، شاخ و برگ درختان در اعماق زمین بعد از میلیون‌ها سال حاصل شده‌ است.

اما در صنعت با دو روش تهیه می‌شود:

 • روش اول برگرفته از واکنش های شیمیای رخ داده در طبیعت است. بدین صورت بعد از دوسال گذشت زمان از دفن شاخ و برگ و … دیگر بقایای گیاهان، هیومیک اسید را استخراج می‌کنند.
 • روش دوم به کمک سنگ لئوناردیت که در اثر فعالیت آتشفشان‌ها در گذشته دارای کمی هوموس است، واکنش های شیمیایی را ایجاد می‌کنند و در نهایت هیومیک اسید را تهیه می‌کنند. این روش نیازمند تجهیزات ‌و تکنولوژی خاص خود است.

انواع کود هیومیک موجود در بازار

انواع کود هیومیک موجود در بازاراگر سری به فروشگاه کود هیومیک اسید بزنید، با تنوع بسیاری از محصولات مواجهه خواهید شد، چه بسا برای انتخاب به مشکل برخورد کنید.

انواع کود هیومیک بر اساس فیزیک در انواع مایع، پودری و گرانول تولید می‌شود. معمولا نوع مایع را با کمک سیستم آبیاری به خورد زمین و ریشه می‌دهند و نوع پودری و گرانول را در زمین دفن و میکنند و خاک را شخم می‌‌زنند تا به مرور زمان جذب ریشه شود.

همچنین بر اساس عیار و کیفیت هیومیک موجود در کود، انواعی را به اصطلاح اسید هیومیک برای گل و اسید هیومیک برای کاکتوس و گل‌های آپارتمانی معرفی می کنند و برخی مناسب زمین‌های کشاورزی و باغات و گلخانه ها هستند.

 در دسته بندی دیگر، انواع کود موجود در بازار را به دو دسته خارجی و داخلی می‌توان تقسیم کرد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
زهرا زارع
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129286290
آدرس کانال: bazarekood@
پست الکترونیکی: Zare.compost@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش عمده کود هیومیک اسید در تولیدی ها

فروش عمده کود هیومیک اسید برای گیاهان در این وب سایت با قیمت مناسب انجام می گیرد. کود هیومیک اسید یکی از با کیفیت ترین کود هایی است که توسط برترین تولید کنندگان

پاسخی بگذارید