باران کود
خانه / کود اسید هیومیک / خرید کود هیومیک اسید با بهترین قیمت و کیفیت

خرید کود هیومیک اسید با بهترین قیمت و کیفیت

کشاورزان و باغداران همواره در حال یافتن انواع کود درجه یک در راستای رساندن املاح معدنی و مواد مغذی به خاک و گیاهان کشت شده هستند. در این جهت، کود هیومیک اسید را یافته اند و از آن استفاده بسیار بهینه ای نیز انجام داده اند. خرید کود هیومیک اسید با بهترین قیمت در حیطه وظیفه افراد متخصص می باشد. به هر حال این نوع کود، مشخصاتی دارد که فقط افرادی که با آن سر و کار داشته اند می توانند از آن سر در بیاورند. اسید هیومیک بقایای تجزیه شده مواد ارگانیک هستند. با عنایت بر این امر که تاثیر مواد ارگانیک بر روی کشاورزی غیر قابل انکار است پس طبیعتا تهیه کود هیومیک اسید با کیفیت و استفاده درست از آن نیز می تواند کشاورزی و باغداری را چند گام رو به جلو حرکت دهد. علاوه بر این اگر قصد دارید کود هیومیک اسید را با قیمت ایده آل خریداری فرمایید، حتما با ما در ارتباط باشید.

خرید کود هیومیک اسید با بهترین قیمت و کیفیت

ارائه کود هیومیک اسید برای باغداری ها

ارائه کود هیومیک اسید برای باغداری هاعرضه کود هیومیک اسید مایع برای باغداری در جهت بهره مند شدن افراد متعدد در صنایع کشاورزی و باغدای از این محصولات، با کیفیت خیلی مطلوب انجام می شود. شاید برای شما هم این سوال پیش آمده باشد که چرا کود هیومیک اسید را به خاک اضافه می کنند؟

سوال دیگر نیز می تواند اینگونه مطرح شود که چرا فروش کود هیومیک اسید امروزه با رونق خیلی خوبی مواجه شده است؟ باید عنوان کرد که یکسری از فعالیت انسانی و صنعتی طبیعتا باعث آلودگی و کم ارزش شدن خاک می شود.

این فعالیت ها، مواد شیمیایی گیاهان را افزایش داده و امروزه به طور کامل با عوارضی که از خوردن این گیاهان به وجود می آید، مواجه هستیم. طبیعتا برای احیا خاک باید دوباره مواد ارگانیک و تشکیل شده از مواد طبیعی به خاک برگردانده شود.

خریدار اسید هیومیک کاملا بر این موضوع اشراف دارد که این کود دقیقا همان محصولی است که می تواند مواد معدنی خاک را افزایش دهد و کار باغداران و کشاورزان را بسیار راحت تر کند.

خط تولید انواع کود هیومیک

خط تولید انواع کود هیومیک خط تولید انواع کود هیومیک کاملا بر این موضوع اشراف یافته است که تولید و توزیع این محصولات با کیفیت خیلی خوب می تواند باعث رشد چشمگیر صنعت کشاورزی و باغداری در کشور ما شود.

بنابراین ایشان با بهره گیری از متخصص ترین افراد، با کیفیت ترین مواد اولیه و تکنولوژی روز دنیا، بهترین محصولات را تولید می کنند و به بازار می فرستند و به این ترتیب حجم قابل توجهی از افراد را به سمت خود جذب کرده و کسب و کار خود را کاملا متحول می سازند.

صنعت کشاورزی بعد از ورود کود هیومیک اسید به بازار، با رشد چشمگیری رو به رو شده است.

قیمت کود هیومیک گرانوله در ایران

قیمت کود هیومیک گرانوله در ایرانقیمت فروش کود هیومیک اسید مایع و کود هیومیک گرانوله با توجه به پارامتر ها و عوامل مختلف تعیین می شود. قطعا مستحضر هستید که برای تعیین قیمت این محصولات تخصصی، افراد متخصص باید تصمیم گیری کنند.

پس در وهله اول با بررسی کلیه عوامل تعیین کننده قیمت این اجناس مشخص شده و پس از آن افراد متخصص که در قالب اداره صنف مربوطه گرد هم جمع شده اند، به موضوع ورود می کنند.

اگر مبالغ مشخص شده، مورد تایید این افراد قرار گرفت، طبیعتا پس از آن تمام خریداران با توجه به مبالغ مشخص شده، خرید خود را انجام می دهند. عوامل موثر در تعیین قیمت کود هیومیک گرانوله به شرح زیر است:

 • شرکت تولید کننده کود هیومیک
 • نوع فروش کود هیومیک
 • حجم فروش کود هیومیک
 • درجه کیفیت کود هیومیک

خرید اینترنتی کود هیومیک اسید اصل

خرید اینترنتی کود هیومیک اسید اصلکشاورزان و باغداران به طور مداوم به کود هیومیک اسید اصل احتیاج دارند و بنابراین ایشان باید به صورت مداوم و در حجم زیاد و همچنین با صرفه جویی بسیار زیاد در وقت و انرژی و هزینه خود، این محصولات را تهیه نمایند و مورد استفاده قرار دهند.

بنابراین بهترین روش برای ایشان خرید اینترنتی می باشد. در این روش ایشان حجم دلخواه محصولات خود را با کیفیت خیلی خوب و در مدت زمان خیلی کم تهیه خواهند نمود و از آن ها نهایت استفاده را خواهند برد.

قطعا بستر اینترنت باعث رفاه حال خریداران و گسترش فضای فعالیت فروشنده کود هیومیک اسید شده است.

فروش عمده کود هیومیک

فروش عمده کود هیومیکفروش کود هیومیک اسید جامد خارجی عمده با رونق بسیار خوبی در بازار داخلی و خارجی مواجه است و دلیل اصلی این امر، مزیت های متعدد این محصولات می باشد که اصلی ترین آن ها به شرح زیر است:

 • افزایش جذب مواد مغذی
 • افزایش ظرفیت آب در خاک
 • بهبود ساختار کلی خاک
 • افزایش جوانه زنی
 • حذف مواد سمی از خاک
 • تنظیم PH خاک
 • بهبود سلامت کلی گیاه از طریق مقاوم سازی

شرکت های صادر کننده کود هیومیک مرغوب به خارج کشور

شرکت های صادر کننده کود هیومیک مرغوب به خارج کشورخوشبختانه با چندین سال تحقیق و تفحص درست و اصولی، امروزه تولیدات کود هیومیک مرغوب در کشور ما با رشد بسیار مطلوب مواجه شده است و کیفیت این محصولات به صورت روزانه در حال افزایش چشمگیر می باشد.

در حال حاضر تمام کشورهای خاور میانه به اهمیت استفاده از کود هیومیک پی برده اند و محصولات تولید شده در ایران را در تناژ بالا به کشورهای خود وارد می کنند و از آن نهایت بهره را می برند. قطعا با صادرات انواع این کود ها سود خیلی خوبی به اقتصاد کشور تزریق می شود.

توزیع کود هیومیک اسید آمریکایی در بازار جهانی به یکی از پر سود ترین تجارت ها تبدیل شده است.

روش ساخت کود هیومیک مایع

روش ساخت کود هیومیک مایعشاید سوال بعدی شما به این گونه باشد که کود اسید هیومیک برای کاکتوس و سایر گیاهان چگونه تولید می شود؟ لازم به ذکر است وقتی که گیاهان و حشرات می میرند، مولکول های آن ها در خاک باقی می مانند.

این حشرات در خاک، باکتری ها، قارچ ها و حتی بقایای حشرات مختلف را مصرف می کنند. پس از مدت زمان زیاد، بقایای این حشرات که در حال تجزیه شدن می باشند به یک ماده مقاوم تبدیل می گردند.

این ماده مقاوم هوموس نام دارد. هوموس در واقع نامی است که برای ترکیبات بسیار پیچیده و پایدار مقاوم به تجزیه گفته می شود. جالب است بدانید که هوموس از سه محصول زیر تشکیل شده است:

 • اسید هیومیک
 • اسید فولویک
 • هیومین

شاید برای شما هم جالب باشد که بدانید در این سه، نقش اصلی برای رساندن املاح معدنی به خاک را اسید فولویک بر عهده دارد. شرکت های تولید کننده با سال ها تحقیق و تفحص این عملیات طبیعی را در کارخانه های خود و با بهره گیری از بهترین آیتم ها و پارامتر ها انجام می دهند.

کیفیت تولیدات ایشان در حدی بوده که امروزه شاهد صادرات انواع کود به کشورهای همسایه نیز باشیم.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
زهرا زارع
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129286290
آدرس کانال: bazarekood@
پست الکترونیکی: Zare.compost@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت فروش کود هیومیک اسید به صورت عمده ای

اولین و مهمترین چیزی که برای تقویت و حاصلخیزی خاک مورد استفاده قرار می گیرد کود اسید هیومیک گرانوله است. این محصول ترکیباتی خاص و منحصر به فرد دارد که باعث تقوی

پاسخی بگذارید